Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit ez a hiba üzenet?

Mit ez a hiba üzenet?

Figyelt kérdés
van ez a world of tanks, nevü játék, és az egyik ismerősömmel együtt szoktunk játszogatni vele, és valamelyik nap felhiv hogy nem engedi be a játék mert ki ir egy hiba üzenetet ami a következő: Violation of game rules chapter 4.06. Fogalmam sincs mi lehet a baj segitsetek!

2013. márc. 23. 14:12
 1/5 anonim ***** válasza:

mi se tudjuk, vagy hogy ha igen akkor nem valószínű hogy még ma válaszolni fognak rá, addigra meg lesz már egy tucat kérdés ebben a témakörben.

Szerintem keress rá google-n a játék nevével és a hibaüzenettel együtt, hátha kidob valami megoldást rá.


pl így keress rá: world of tanks Violation of game rules chapter 4.06


mondjuk szerintem valamilyen verziószámmal kapcsolatos különbség lehet, nem tudom..

2013. márc. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
vagy bannolták a serverről
2013. márc. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát ugyan nem nagyon értek angolul, de ha jól értem ez valóban valami letiltás lehet. World of Tanks 4,06-os szabály megszegése miatt egy időre lehet letiltották a szerverről rosszabb esetben bannolták.
2013. márc. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez a 4.06-os szabály: 4.06. "Intentionally exploiting the physics system to damage an allied tank. This includes, but is not limited to, pushing an allied tank into line of fire, pushing allied tanks off of cliffs, bridges, into water, etc." Ha jól értem a szövetséges tankban okozott fizikai károsodást jelenti pl: nekimegy, lelöki..stb
2013. márc. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igen én is ezt mondtam neki hogy nem e támadott meg csapattársát, vagy ilyesmi, de mindegy mert ő kezdő volt még nem vitte sokra a játékban és indított egy új felhasználót, és reméljük nem szúrja el még1x...
2013. márc. 30. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!