Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » The Sims 3-ban mentéskor...

The Sims 3-ban mentéskor 12-es hibakód üzenet. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Amikor elakarom menteni a játékot, akkor mindig 12-es hibakód üzenetet kapok. Nem használok egyedi tartalmakat és cheat kódok nélkül játszom. Kérem aki tud segíteni írjon. Előre is köszönöm.

2012. nov. 8. 23:51
 1/9 Lunala ***** válasza:
100%

Szia!

Nemrég volt egy ilyen kérdés, itt is van: http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__jatekok__3611632-s..


Remélem segítettem :)

2012. nov. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget. :)
2012. nov. 9. 10:09
 3/9 anonim válasza:
86%

Nekem is jelent már meg. Alt Tab-bal lépj ki a játékból. Menj be a:

C:\Users\(sajátnévnek kell lennie, de ha nincs, ezen belül lennie kéne egy documents mappának)\Documents\Electronic Atrs\Sims 3\Saves\ PL.:SunsetValley.sims3 > átnevezés > le kell törölni a ".bad"-et és átírni .sims3-ra. (ha a backup-oson van a .bad, akkor azon változtatunk)Én így csináltam és bevált. Remélem segített.

2012. nov. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

TS3


Akkor egy mappát kell átnevezni?


Bocsi, de nekem is előugrik egy ilyen ablak. Idegesítő, mert nagyon jó kis házat összehoztam. :/

2013. jan. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Nekem is ez a problémám. Kijavítom a .bad-et, visszamegyek a játékba, megint kijön a 12-es hiba és újra ott a "bad". Már 3* végigcsináltam :/
2014. jún. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem is ez a baj. Pedig teljesen friss a család. Akkor most mentsek gyakrabban vagy mi? Mit jelent pontosan a 12-es hibakód?

Bocsi az offért.

2014. aug. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

[link]


mert ezen én eljutottam a második lépésig és ott a saves mappa tartamában segítene ha az összeset kitörlöm onnan? Mert ha az csak azt jelenti, hogy kitörli a családjaimat, akkor az nem baj.

2014. aug. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez a hibakód azt jelenti, hogy nem tud menteni, mert túl nagy a "tartalom", ugyanos az adott családban túl sok generáció van és/vagy a személy túl sok mindent élt át. Nekem most írta ki, már nem is tudom, 5. vagy 6. vagy hányadik generációnál tartottam, amikor az egyik sim (6 tesó közül az egyik, szülők meghaltak, 5 tesója megházasodott, hyereke és kutyája lett és elköltözött) a házban maradt fiatalfelnőttként, ha már köuelített a felnőtt korhoz, ambróziával etettem, a lovaglás karrierben elérte a 10 szintet, minden jártasságát maxra fejlesztette, és azon belül a külön bigyókat is csinálgattam (perfekt kert, szuper blog, sok ember barátja, sok kifogptt hal, stb), klónpzptt két emberz, stb. és egy idő után kiírta, hogy a simem már nem tud több emléket menteni, töröljek néhány emléket és utána mentésnél kiírta ezt. Mivel ez a hiba nem javítható, a gondot csak kis időre (vagy néha sehogy se) lehet megszüntetni, nagyon "boldog" vagyok, hogy törölhetem a családpt, ennyi nap, belefektetett energia és elért eredmény, illetve generáció után.



Bocsánat a sok elírásért, mobilról pötyögtem.

2015. okt. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Gyerekek , valaki írta, hogy el kell mozgatni a kamerát, másik simre kattintani és ment. Nekem bevállt. Kiírta a 12 hibakódot, elmozgattam a kamerát, másik simre kattintottam, nem mentette hiba nélkül... utána kipróbáltam, hogy mentés másként és beírtam hogy "c" (találomr aegy betűt, azonnal mentette. mondjuk utána megint hibakódozott asa köv mentésnél, ezért kezdem megutálni a sims 3at, hogy mindig új családot kell kezdeni, abban semmi érdekes nincs.
2016. jún. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!