Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Akad, aki elmagyarázza a...

Akad, aki elmagyarázza a Leauge of Legends-et?

Figyelt kérdés

Olyan dolgokra gondolok, mint hogy tudok fegyvert váltani? (ha tudok, a legtöbb játékban lehet) Hogyan lehetek más hős? (nem az, aki eleve vagyok) Lent az a sok dolog mi? (a minimap-re rájöttem...) Ugye az a feladat, hogy leromboljuk azokat a valamiket? És azok miért lőnek? Ki az a Teemo? És miért őt látom a legtöbb lolos képen? Miért tart olyan sokáig, amíg a másik csapat lespawnol? Van olyan dolgok, amit a billentyűkkel kell csinálni? (a map mozgatásán kívül)


Köszönöm előre is a válaszokat, külön köszönöm, ha plussz dolgot is írtok, amit jó tudni. :)

Nemrég szedtem le, eddig minden játékra rájöttem magamtól, de ez most valahogy nem megy..


Köszi:)

13/L



2013. febr. 28. 16:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Venned kell ott allul fegyvert és itemeket ezáltal lesz erősebb a hősöd. A meccskezdésénél kell kiválasztanod a hőst , őt megveheted kint vagy kapsz heti pár hőst ingyen , minden héten más free championod lesz . Az a feladat hogy lerombold az ellenség bázisát , ehhez először 4 tornyot és az inhibitort kell leverni lanenként.Azért lő a torony mert védekezik xD . Teemo egy champion , egyik legjobb AP Carry . Mert cuki mókus és mindenki szereti . Nem tart sokáig mindenki gépe betölt megkell várni , ha botok ellen játszol akkor csaka te géped tölt sokáig.Igen vannak skill nyomogatás , ennyi .. én minden más egérrel .
2013. febr. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 AccountManagerkovács ***** válasza:

Ez egy MOBA-játék, itt nem lehet fegyvert váltani. Felszerelést veszel a hősödnek, tudsz venni, eladni meg fejleszteni.

Azzal a hőssel vagy végig, akit az elején választottál, meccs közben nem lehet váltani. Az indítás előtt döntheted el, melyikkel akarsz lenni.

Lent az a sok dolog: A cuccaid, a képességeid (varázslataid, amiket használni tudsz) és a minimap tetején lévő sárga gombbal tudod jelezni, hogy veszély van, a pirossal hogy támadjatok. Ha tudsz angolul, akkor a hősöd portéjára kattintva olvashatsz tippeket hozzá és megnézheted a karakterlapodat, hogy melyik adottságod mennyi (pl. mennyi életed van).

A feladat az ellenfél főépületének lerombolása, a tornyok védekeznek, azért lőnek.

Teemot nagyon sokan utálják és rengeteg hülye játszik vele, akik nem tudják kezelni; aki mégis, az pedig iszonyatos pusztítást végez ezzel az aprósággal. Szóval ha van Teemo, akkor a játékosok idegesek lesznek.

A billentyűkkel a gyors varázslást lehet csinálni (q,w,e,r, és asszem még a d,f; én nem használom). Ezen kívül a kamerabeállításoknál tudod kiválasztani, hogy rögzítve legyen a képernyő a hősödhöz vagy nem és ha a nemet választod, akkor a nyilakkal tudod mozgatni a képernyőt.


Plusz dolog: Először BEGINNER szinten Co-op vs AI-t vagyis botmeccseket játssz. Ott ki tudod ismerni a hősöket és a játékot. Utána INTERMEDIATE szinten és majd azután játékosok ellen, ha el akarod kerülni hogy a sok ideges kölyök feljelentsen és kitiltsanak...

2013. febr. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia :) ha kell segítség még akk felvehetsz skypeon(pepcikk)

szivesen segítek :d 12/L

2013. márc. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!