Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of legends gyors IP...

League of legends gyors IP szerzés?

Figyelt kérdés
Hogy tudnák gyorsan IP-t szerezni???!Mindíg sok a killem és sok miniont is ölök és egész nap játszok..1 nap kb 500-600 IP-t kapok PLS HELP!

2013. febr. 27. 20:01
 1/4 AccountManagerkovács ***** válasza:
81%

AZ elég sok...

1. trükk: A first wint szerezd meg minden nap és botok elleni csatában. Nagyobb az esélye, hogy győzöl és megkapd a pontokat.

2. trükk: Minél hosszabb egy meccs, annál több pont jár érte. NE ADJÁTOK FEL, mert akkor kevesebb pontot kaptok.

3. trükk: Botok elleni meccsnél a legtöbb pont úgy érthető el, ha a meccs több mint 25 perces, megölitek a Baront, a sárkányt és csináltok egy Ace-t.

Szerintem napi 500 IP az különben baromi jó arány!

2013. febr. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen majd kibróbálom!:)
2013. febr. 28. 13:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Az elég sok???? Én ehy csatában 10-15 kill után kapok 150-200-at nekem 1,5 hét alat meg volt a Jinx (6300 IP)
2013. nov. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nem kill alapján kapod az ip-t. Nekem volt 25-30 killem a mecs tartott kb 25 percig és kaptam 60 ip-t kb. A mecs hosszától függ a leginkább. Az se mindegy mit játszol mert summoner rift-en kapsz 1 winért 100+ ip-t ha elhúzódik a mecs. Szóval ha egész nap játszol és legalább minden második mecs elhúzódik + a first win akkor napi 1500 fölötti ip-t tudsz összeszedni, de csak ha szó szerint egész nap játszol és max wc-re meg enni mész el.
2014. jan. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!