Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek mi eri meg jobban...

IstvanGTA kérdése:

Szerintetek mi eri meg jobban a gep tuningolasa vagy konzol vasarlasa?

Figyelt kérdés

2013. febr. 24. 17:06
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:

Eléggé elszomorító, hogy vannak olyan emberek, akik nem képesek túl lépni még ilyen kis fos dolgokon is...

Nyilván én nem személyre célzok.

Egyébként nagy bunkóság, hogy mindig valaki az utolsó szót/mondatot kikéri magának. Válaszokat olvasgatva valaki nagyon feltűnően szeretne fellépni, és az utolsó mondatot ó szeretné "kikiáltani".

A dolog természetesen ott kezdődött, hogy (idézem [1.oldal]).

"A játékok nem ingyenesek, csak a tolvaj parasztok hiszik ezt".

És ez egészen addig tartott a veszekedés, amíg el nem érte a kérdés az 50. választ.

Természetesen a gyilkolás nem egyenlő a warezzal. Ha bűncselekmény lenne, kitörölnék az összes torrentes oldalt, valamint minden 4./5. gyerek sitten ülne, hatalmas pénzbírság stb stb stb. Én ezt egy kicsit hülyeségnek tartottam, ezt a gyilkolászás, warezzal való különbséget. Ezt persze csak saját vélemény...

2013. márc. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 anonim ***** válasza:

De bűn és meg is tehetnék velük.

Miért akarták bezárni a TPB-t.És miért lett vége a megauploadnak.

De ha mindenki úgy gondolkodna mint a lopkodós emberek nem lenne több játékgyártó.

És igen ezért nincs annyi játék PC-re.

2013. márc. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 anonim ***** válasza:
box ps3 pc wii minden konzol feltörhető... akkor meg nem m1 hogy mire van?
2013. márc. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 anonim ***** válasza:
De a konzollal többet kell vacakolni a pc meg letöltöd és kész.
2013. márc. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 anonim válasza:

Már megbocsássatok h közbeszólok de a torrentezők nagy részét nemigazán nevezném "tolvaj parasztoknak" csak annyiért mert nem akarnak súlyosabb pénzeket kiadni a játékokért mivel nem nagyon van rá pénzük +annyiban egyetértek az xy. (nem néztem meg hanyadik ilyen lusta ember vagyok na :p )hozzászólóval abban hogy ígyis-úgyis fognak fel- vagy letölteni játékokat v programokat ha ellenzed szóval háát ez van nem igazán tudsz kezdeni ellene semmit (remélem nem bántottam meg senkit ezzel a pár sorral)

na mindeggy a kérdésre csak annyi h sztem jobban jársz egy flash-elt konzollal de te tudod mit akarsz mivel mind a 2 nek megvannak a maga előnyei és hátrányai is

2013. máj. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!