Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek mi eri meg jobban...

IstvanGTA kérdése:

Szerintetek mi eri meg jobban a gep tuningolasa vagy konzol vasarlasa?

Figyelt kérdés

2013. febr. 24. 17:06
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:

Ebből is látszik, hogy nem erre az oldalra való vagy.

Meg se szólaltam, máris képes vagy lehülyézni...


Verheted a fejedet akárhova, akkor is warezolni fog AKI AKAR, ezért jött létre az ncore, a beload, a kéksárkány és még sorolhatnám.


Miért te netaláltán veszel/vennél pl. cod bo2-őt, hogy multin minden 2 másodpercben kilőjenek vagy azért, hogy gyönyörködj a borítójában?


Moderátorok csináljatok már vmit ezzel a ....

2013. márc. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 anonim ***** válasza:

"Miért te netaláltán veszel/vennél pl. cod bo2-őt, hogy multin minden 2 másodpercben kilőjenek vagy azért, hogy gyönyörködj a borítójában?"


Nem veszek semmilyen COD-ot, mert egy gagyi szar, továbbá megsúgom: nem kötelező minden új COD-dal már a megjelenés napján játszani, ahogyan a legtöbb vérpistike gondolja.

Én olyan játékokat veszek, amik jók és megérik az árukat, pl BF3.


Btw: "Egyébként is, minek kell mások ügyeibe beleavatkozni, azt csinál amit ő akar, és semmit sem tudsz tenni ez ellen"

Ezzel a mentalitással hagyhatnánk az összes tolvajt, betörőt, gyilkost szépen békében "dolgozni", minek kell beleavatkozni az ügyeikbe.

Majd ha elmúltál 14 éves, talán elgondolkozhatnál ezeken a dolgokon.

2013. márc. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 anonim ***** válasza:
Hogy lehet össze hasonlítani a gyilkolást azzal hogy letöltesz 1 játékot? B@zd ez nem logika hanem hülyeség...
2013. márc. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 anonim ***** válasza:

mind 2 bűn.

Nesze összehasonlítás. Amúgy meg legalább nem reklámozná magát hogy mennyire egy ******.

2013. márc. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 anonim ***** válasza:
De nem 1 szinten van hülyeséget hagyjuk már
2013. márc. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anonim ***** válasza:
Járd ki az óvodát és megtudod...
2013. márc. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 anonim ***** válasza:
Ha téged meglopnának és azt mondanák neked mit foglalkozol vele mit szólnál?
2013. márc. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 anonim ***** válasza:
loptak már el tőlem cuccokat de én azután 1 forintot sem kaptam...game készítők meg azért kapnak jósok pénzt a kalózkodás mellet is..
2013. márc. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 anonim ***** válasza:

És mi közöd neked ahhoz, hogy mennyi pénzt kapnak? Megdolgoztak érte tisztességes munkával.

Ennyi erõvel te legyártasz 5 terméket, abból 2-t nyugodtan ellophatnak, kapsz te elég pénzt a 3 másikért.

De beszélhetek itt munkáról 14 éveseknek.

2013. márc. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 anonim ***** válasza:

Nem... minden termék után kapnak valamennyi pénzt... szal hülyeséget írtál...Szerintem ha el is lopnak tőlük így akkor is megéri nekik mivel nem mondták, hogy nah jól van fejezzük be a játékok gyártását...


De egész pró vagy hallod szerintem valami jósnak kéne menned ahelyett hogy itt osztod az észt ott is tudnád mondani hogy 14éves fiadnak jó szerencséje lesz neked nagyház etc...

2013. márc. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!