Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek mi eri meg jobban...

IstvanGTA kérdése:

Szerintetek mi eri meg jobban a gep tuningolasa vagy konzol vasarlasa?

Figyelt kérdés

2013. febr. 24. 17:06
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:

Na ez már gyerekes.

Igaza van amúgy nem kéne lopkodni.

Ha meg nem jó játék ne vedd meg.

Amúgy szerintetek mért jön egyre kevesebb játék pc-re

A Warez miatt.

Meg a Homebrew és OtherOs

Mert a lopkodós ***** miatt elvesznek mindent amivel kicsit

is lehet letöltött játékot venni.

Szerintetek a SONY-t zavarta volna ha az emberek csak Homebrew okat töltenek le?

2013. febr. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 anonim ***** válasza:

Mielőtt leírnám a véleményem erről a témáról fontos tudni rólam hogy konzolokon nőttem fel,de jelenleg PC-n játszom leginkább,tehát vannak tapasztalataim a konzolok és PC-k terén is


Egyértelműen a PC-t választanám.Nagy tévhit hogy fél évente kell venni videókártyát PC esetén,az enyém két éves és még mindig visz minden játékot,igaz hogy az utóbbiakat már csak minimumon,de engem egyáltalán nem érdekel a grafika,azt csak a buta agymosott zombik nézik,nekem a hangulat sokkal fontosabb.A másik dolog amit megemlítenék hogy ugye ingyen lelehet tölteni hozzá játékokat,ráadásul az emulátoroknak köszönhetően RENGETEG játékkal játszhatsz PC-n,tehát ebben a tekintetben a PC-nek van a legnagyobb játékkínálata.Na de itt jön a bökkenő,aki nem ért a gépekhez az bizony nem tudja telepíteni a játékokat vagy konfigurálni az emulátorokat.Nekik inkább a konzolt javasolnám


A paraszt tolvajok hozzászóláshoz meg csak annyit hogy talán nem kéne olyan drágán árulni a fos minőségű játékokat és akkor vennék az emberek.Bocs de nekem nincs kedvem kiadni súlyos ezreket egy játékért ami valójában nem ér semmit.Akik letöltik a játékokat azok ígyse úgyse vennék meg őket,tehát nem értem hol itt a probléma

2013. márc. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 anonim ***** válasza:
ha nem kell ne vedd meg, de ha már letöltöd akkor kell.
2013. márc. 2. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 anonim ***** válasza:

Amiről tudom hogy jó játék azt megveszem.Amiről nem tudom azt letöltöm.Ha nem lehetne letölteni akkor viszont nem venném meg...de így ha megtetszik a játék akkor a többi részét megveszem,volt már rá példa,ennyi


De arra is volt példa hogy megvettem jó pár eredeti játékot és csalódtam bennük...marhára nem jó érzés hogy azt a sok pénzt feleslegesen dobtam ki az ablakon

2013. márc. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 anonim ***** válasza:

Nálam az a fő gond, hogy nagyon drágán adják a gamekat...legyen 1000ft/db (legújabbak) és akk nincs gond...mert inkább vennéd meg eredetibe minthogy 10-20gbot szedj le...


Pl ps3 legrégebbi játékait is még mindig 3-5ezer között adják újonnan, holott régi pc játékokat 500-1000ft ért hozzád vágnak csak vigyed...

2013. márc. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 anonim ***** válasza:

#39


LOL te kis takony,vegyél már vissza a pofádból,kíváncsi lenék hogy szemtől szembe is ekkora pofád van vagy csak a monitor előtt van ilyen nagy képed?


Nem mondtam hogy mindegyik játék fos,amikről tudom hogy jó játék azt megveszem.Filmet,zenét nem töltök le,sőt újjonnan megjelenő játékot sem mert nem érdekelnek.Néha töltök le játékot,de akkor is a régebbiek közül,azokat meg már mindenki leszarja,tehát ne pofázzál hülyeségeket ha nem is ismersz


"Ha fos, akkor nem kell játszani vele, ilyen k*rva egyszerű?"


Mégis honnan tudjam hogy fos e a játék ha még nem is játszottam vele?Ahhoz meg kell venni te balf*sz!Ennyire retardált nem lehetsz!


Majd akkor ugassál ha nem anyuci és apuci fogja neked venni a játékokat.Addig pedig kuss legyen neked.Látszik egyébként hogy még senki nem verte el a szádat,de ha így folytatod akkor biztosíthatlak benne hogy valaki nagyon csúnyán elfogja verni a fejedet,vagy élőben egy kis beszari sunyi róka vagy?

2013. márc. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 anonim ***** válasza:

Kezdjük a vita alpvetően ps3 warezből indult.

Na csak mondom a hülyéknek , hogy a PSN-ről le lehet tölteni a játékokat amivel tudsz egy órát játszani(a teljes játékot töltöd le és csak egy aktiváló kulcs kell ami kb 100 kilo byte)

Ja és ,hogy tudd milyen a játék annál legálisabb módja is van minthogy kalózkodsz.

Tölthetsz le DEMÓT nézhetsz gameplay videót megkérdezheted az ismerőseidtől milyen a játék.


Tehát legközelebb ne szólj be ilyenekkel ,hogy idézem

"Mégis honnan tudjam hogy fos e a játék ha még nem is játszottam vele?Ahhoz meg kell venni te balf*sz!Ennyire retardált nem lehetsz!"


Amúgy a tízéves gyerekek érettebbek nálad.

2013. márc. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 anonim ***** válasza:

Nah egy szép kis flame war alakult ki.


A moderátorok ilyenkor merre vannak?


Az egész 3 oldal tele xy-al.

Témára rátérve pedig ez a lopkodós dolgot nem igazán értem. Ha valaki nem szeretne venni játékot, akkor letölti, és senki nem avadkozik bele. Egyébként is, minek kell mások ügyeibe beleavatkozni, azt csinál amit ő akar, és semmit sem tudsz tenni ez ellen. Minek vegye meg, ha már tört szerverek is vannak?


Nah mind1 én nem vitatkozok...

2013. márc. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 anonim ***** válasza:

De legalább nem hirdetné szét a világnak ,hogy ő hogy lopkod.

Amúgy meg ezzel az a baj ,hogy a programozók megszenvednek vele és erre szó szerint meglopják őket.

2013. márc. 10. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 anonim ***** válasza:

"Minek vegye meg, ha már tört szerverek is vannak?"

Ne haragudj, de ennyire, hogy lehet valaki hülye?

Nem azért kell megvenni valamit, mert nehéz ellopni, hanem mert a dolgok így működnek normális helyeken.

Valaki megdolgozik érte, te meg a munkáját fizeted ki, ha szükséged van a termékre, szolgáltatásra.

Szerinted ha mindenki csak letöltené a játékokat és 1 rohadt darabot se adnának el, akkor meddig gyártanának még játékokat?

Komolyan olyan nehéz észrevenni, hogy a warezzal csak a saját kedvenc szórakozásukat teszik tönkre az emberek?

2013. márc. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!