Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A The Sims 3. -ban, a Természe...

A The Sims 3. -ban, a Természetfeletti erőkben hogy kell bizományba adni elixírt?

Figyelt kérdés
A Természetfeletti erőkkel játszok, és már maximumra fejlesztettem a boszorkány sim-em alkímiai képességét, és regisztráltam egyéni vállalkozóként, de senki nem jön hozzám elixírekért, meg nem is tudok senkinek adni, vagy küldeni, és "bizományba adni" se. Hogy kell küldeni és bizományba adni?

2013. febr. 20. 14:14
 1/1 anonim válasza:

Bizományba adni elixírt, elixír boltban lehet szerintem.Elixír bolt, meg csak Moonlight Falls-ban van, de ha nem akarod abba a városba költöztetni a simedet, akkor menj városszerkesztő módba, és ott tegyél ki egy elixírboltot! ;)

Miután ez megvan menj be az aktuális simeddel az említett boltba, és kattints rá a pénztárgépre, hogy "vásárlás".

Bent vagy a vásárlás módban, és ott van felül, hogy "vásárlás" és "bizományba ad".Rákattintasz a bizományba adásra, és ha az ezköztáradban vannak az elixírek, akkor rákattintasz úgy mint ha vásárolnál, csak a végén a kiválasztott terméket(ami csakis akkor adható bizományba ha az ezköztáradban van)bizományba kell adni!És kész is! :D


Remélem segítettem! :)

2013. okt. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!