Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A sims3-mal játszottam (a...

Dodo112500 kérdése:

A sims3-mal játszottam (a természetfeletti és állatos kiegészítővel), és találtam egy unikornist. A neve hajnal ló volt. Összebarátkoztam velem és épp meg akartam kérni, hogy költözzön hozzám, amikor eltűnt. Van rá esély, hogy visszajön?

Figyelt kérdés

2013. febr. 7. 14:11
 1/6 A kérdező kommentje:
Légyszi, segítsetek!
2013. febr. 7. 15:44
 2/6 Mester11 válasza:
Nincs mert én is játszottam vele!
2013. febr. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Káááár. :( köszi
2013. febr. 8. 12:28
 4/6 Lunala ***** válasza:
De van! Egészen addig, amíg örökbe nem fogadod, ő lesz az ottani unikornis, vagyis legközelebb is ő jelenik meg :) Bár nem tudni pontosan mikor fog legközelebb.
2013. febr. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

VELEM IS VOLT MÁR ILYEN ÉS A LEGJOBB MÓDSZER HOGY FELMÉSZ A hu.thesims3.com-ra É REGISZTRÁLSZ MAJD RÁMÉSZ FELÜL A MENÜRE ÉS AZ EGERET A BAZÁRSZÓ FELÉ HÚZOD MAJD KIVÁLASZTOD HOGY HÁZIKENDVEN ÉS A LEGJOBBAN TETSZŐ UNIT KIVÁLASZTOD HA VAN...

[link] <----- DE EZ IS AZ MÁSOLD KI ÉS KERSS EGY UNIT MAJD TÖLSD LE ÉS A SIMS INDÍTÓPANELJE MAJD MEGJELENIK ÉS LETÖLTI MIKOR KÉSZEN VAN AKKOR RÁKATTINTASZ ÉS TELEPÍTED HA KÉSZ OKOLD LE, MAJD MIKOR LOVAT CSINÁLSZ AKKOR NE TEGYÉL RÁ KANTÁR VAGYIS ZABLÁT HANEM TEKERD LEJJEBB ÉS MAJD MEGLÁTOD OTT LESZ EGY SZARV TEDD RÁ ÉS KÉSZ ENNYI :)

2013. febr. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

de van rá esély mert velem is van ilkyen általában sz-vasárnap este jön elő de nem mindig de ha unikornis akarsz akkor menj a sims hivatalos oldalára és tölts le unikornist de ahoz be kell regisztrálnod

itt regisztrálhatsz: [link]

itt tölthetsz le unikornist: [link]

2013. febr. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!