Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tényleg lessz a walking dead...

Levi.casey kérdése:

Tényleg lessz a walking dead sorozatból játék 2013 ban merle és daryl szereplésével?

Figyelt kérdés
2013. febr. 15. 13:20
 1/6 Yasin válasza:
Játék lesz, de nem tudom biztosan hogy Daryl meg Merle lesz a főszereplő.
2013. febr. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

A játék már van! :)

Bár nincsenek benne a sorozat szereplők. Szóval merle és daryl sincs benne. Viszont iszonyat jó! Hatalmas sztorija van! :)

2013. febr. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
De ez egy másik játék nem az amiben a négerrel vagy. Ez az új lesz aminek a címe az hogy The Walking Dead: Survival Instinct és a Dixon tesók a főszereplők benne. Szerintem jobb lesz mint ami már van játék, az nekem nem tetszik.
2013. febr. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Már megvan ez a játék és eléggé tetszik. Nem tom, hogy kinek mi a véleménye róla, de nekem tetszik. :D
2013. márc. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
lesz pc re is?
2013. márc. 27. 17:57
 6/6 anonim ***** válasza:
Már van PC-re.. Vagyis egy konzol átirat van hozzá. Sok kommentet olvastam, elég sok embernek van vele valami problémája.
2013. márc. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!