Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik a jobb a dota2 vagy a lol?

Melyik a jobb a dota2 vagy a lol?

Figyelt kérdés

2013. febr. 2. 14:05
1 2 3 4
 31/40 anonim válasza:

Egész sok MOBA játékkal játszok, összesen 4el, legelőször dotáztam amit a KANI szerveren próbálatam ki. Aztán kipróbáltam a dota 2őt ami nem tetszett először, a shopolási rendszer miatt tul egyszerünek akarták csinálni, így sokkal lassabban lehetett dota 2ben shopolni mint DotA-ban. Megszoktam. Sok ilyen egymást lehülyéző szöveget olvastam ahol a lolos és a dotás tábor egymásnakugrott. Ezért ugy döntöttem nem olvasok semmi többet egészen addig, mig nekem SAJÁT véleményem nem lesz a LOLról legalább 1 hónap játék után. Letöltöttem játsottam vele azonnal jól ment, mig ahogy emlékszek dotát sokkal nehezebben tanultam ott az volt egy hét mire azt elértem hogy a teamem ne akarojon kikickelni a feed miatt, amit persze nem direkt csináltam csak sügérségből. A véleményem a LoLról: egyszerü mint egy darab bot, nincs deny, társadat nem tudod denyzni ami szerintem nagyon nagy hátrány van recall,:D pf.... dotában 1x használatos tp scrollt amivel bázisról ki és be egyaránt tudsz teleportolni de ami fontos: PÉNZBE KERÜL kb 2,5 creep lolosoknak(minion) az ára. Dotában iszonyat fontos a farm a mellette álló szupportnak iszonat fontos dolga, hogy megteremtse a lehetőséget csapattársának, hogy farmoljon. Mig lolban kis gyökér bokrokba bujhatsz be dotába skillezhetsz ahogyan egy darab fa mögött bujdosol. LoLba a ki megy midre kérdés sem olyan fontos mint dotán. LoLban ami tetszett: a sok teamfight, lehet élvezni kétségtelen és mig lolba ez nagyon fontos hogy teamfightot nyerj addig dotába csapatfüggő hogy szabad e egyátalán teamfightba bonyolódni. Egy profi meccsen alig van kill dotába. Dotában sokkal jobban számít a stratégia, a gondolkodni tudás mind rövid és mind hosszutávra mint LOLban. Én nem azt mondanám dotára hogy bpnyolultabb és jobb mint a LOL, hanem azt hogy ÖSSZETETT és ezért jobb. Sokkal több sikon kell gondolkodni ahhoz hogy egy veszett helyzetből megnyerjétek, és itt elég kevés olyan hős van mint lolban, egyedül beugrasz és 4et 5öt lazán megöltél.

Hogy a kérdésre most megkapd a rövid válaszomat is: töltsd le minkettőt próbáld ki mindkettőt és DÖNTS az alapján ne ilyen flameháború alapján.

2015. jún. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
0%
Jó, de akkor is a Lol volt elöbb mint a dota 2...
2015. júl. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 Toka95 válasza:
A dota készítője hozta létre a költ, hogy melyik a jobb, nemlehet eldönteni, sokminden hianyzik a lolban ami megvan a dotaban, ez forditva is igaz.
2015. okt. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 Toka95 válasza:
Lolt*
2015. okt. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:

lol játékkal kapcsolatba nem tudok felelni mert azzal nem játszottam csak láttam dota 2-ve játszottam de ott leginkább a játékosok akasztanak ki! Mert rajta kivül mindenki szar!

Én azt mondom hogy próbáljátok ki a hots-ot!

2016. febr. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim válasza:

... a Riot Games csinálja mind 2 játékot! ...

Grafika: Dota 2. Ez nem egyén függő hanem tény.

lolnál a hősök árazásból rögtön rálehet jönni, hogy nincs egyensúly 1-1 hős között. Egyek egész egyszerűen szétkapja a másikat és kész.

... egy lol teamfightban egyből eltévednétek azt se tudnátok mit csináljatok hirtelen ...


Te jóóóóóó ééééég mi megy itt! :D :D

Azt azért tudjátok, hogy a két játékban csak annyi közös van, hogy:

- Madártávlat

- Mozgás az egérrel történik

- MOBA


Ennek ellenére ti előszeretettel hasonlítgatjátok össze őket. Olyan, mintha egy kanalat meg egy villát hasonlítanál össze ezzel a kérdéssel: Melyikkel jobb enni?

Pont nem mindegy, hogy MIT akarsz enni. Bár ez logikus nem?

Fentebb összeválogattam néhány kedvencemet az itteni hozzászólások közül. Ezek akkora brutális nagy baromságok, hogy ilyet még a világ nem látott, és lerí, hogy az egyes játékok rajongója még életében nem játszott a másik játékkal. A DotA 2 bonyolultabb, mint a LoL, ezért más a célközönsége. A LoL pedig dinamikusabb, és letisztultabb; szintén egy másik célközönség miatt. Egyik sem jobb vagy rosszabb, világos?


- Ja, amúgy valaki írta hogy: "[...] a Dotával ellentétben a másodperc tört része alatt kell eldöntened mitévő legyél a Dotában meg hat felé elmenekülhetsz meg elbújhatsz tudom mivel játszottam vele és tudjátok pont ez a legfőbb dolog ami hiányzik a Dotából ezért világhírűbb a lol."

Akkor ezek szerint te végig játszottad a tutorialt? Vagy honnan sasszézott elő neked ez, hogy hat felé mehetsz, meg lassúk az akciók?!


-- ÓÓÓ és a személyes kedvencem: "Jó, de akkor is a Lol volt elöbb mint a dota 2..." Az utolsó mentsvár.. Mikor már minden vérpisti érve elfogyott, akkor jön a: Az XY JÁTÉK EGY KOPII!!!

Atyaég...

2016. máj. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim válasza:
Úccsó vagyok, félreértések elkerülése végett, az első paragrafus idézőjelben van, csak nem raktam ki. Az nem az én véleményem, csak a válaszokból vadásztam össze. Danke!
2016. máj. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim válasza:
Amikor a játékot hasonlítgatjátok akkor azt vegyétek figyelembe hogy a LoL-t a Riot Games csinálja és ha nem tévedek akkor ez egy eléggé nem ismert cég. Amíg a Dotát meg a 2-t is a Valve aki már a half life 2 meg a csgo eladásokból 100dollárosokkal törlik a seggüket az aranyozott gyémántkirakásos WC-n.Amíg a Riot ehhez képest sehol sincs mégis majdnem jobb játékot raktak össze. Aki meg azt mondja hogy baj az hogy meg kell venni a hősöket annak csak annyit hogy a drágalátós Valve még a dota2ből is pénzt akar kihúzni ilyen gagyi itemekkel amiket venni lehet. Jaa még annyit hozzátennék így végszóul hogy a LoL az nem LoL2 így a LoL-t illenndőbb lenne (hülyeségnek fog hangzani de így fair) a Dotához a simához hasonlítani. Néztem dota2-es videót és nem értem mi olyan nagy szám abba a játékba...
2017. jan. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
A Valve azért adta ki a Dota 2 őt mert a LoL elvette az emebereket az első részről, és ehhez a legjobb megoldás második részt beharangozni emrt arra mindenki felfigyel ugyan ez vana VGA gyártóknál aki előbb ad ki az jobban jár ha a másik nem követi le fog maradni szóvala Valve be volt szarva és féltek a LoL tol még ma is félhetnek mert jelenleg a legnagyobb változtatás jön a map update óta.
2017. szept. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim válasza:
Olyan ez vita, mintha arról vitatkoztatok volna, hogy a Rainbow Six Siege vagy a COD a jobb. Mindkettő FPS, de teljesen mások. Ettől függetlenül én LOL párti vagyok, de nem azért, mert jobb, hanem mert nekem jobban tetszik. Amúgy az olcsó karakterek között is van erős. Pl. All Star Cup Finalesben karakterek: Ashe (ingyen kapod), Ryze (480ip), Annie (top!!!!, 480ip), Tristana (1380ip asszem) stb. A lényeg az, hogy mindkettő jó, és felesleges összehasonlítani őket. (De Lol 4ever XD)
2017. dec. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!