Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik a jobb a dota2 vagy a lol?

Melyik a jobb a dota2 vagy a lol?

Figyelt kérdés

2013. febr. 2. 14:05
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
67%

Ezek csak hümmögések, és Yes, meg Grrr meg hasonlók :D Azért mert telepakoltál ilyenekkel még nem lesz jobb. Sztorit mutatsz? Érdekelne néhány. (ebben semmi kétértelműt ne láss, tényleg érdekelne)


Valaki azt hiszem írta, hogy a LoL-ban nem kell taktikázni annyit mint a DoTA2-ben... hát szerintem kb. ugyanannyit kell :D a játék műfaja és menete nagyon hasonló, ilyet állítani, hogy a LoL-ban csak menni kell és tolni hazugság.

Nagyon kell oda is a taktika, a META betartása, vagy épp direkt elkerülése, a különböző karakterek különböző képességeinek legjobb módon való alkalmazása. Vannak nehéz karakterek, vannak a könnyebbek, gondolom mint a DoTA2-ben is. Szerintem a két játék hasonló, nekem a LoL tetszik, nektek a DoTA. Ennyi.

2013. jún. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
84%

Ursának azért van sok hörgése, mert egy medve. Ember karaktereknél azért jóval kevesebb ilyen van.


A dotában nem is inkább a sztorik a lényegesek, mert bár minden hősnek van, a lényeg a játékban lévő monológok és párbeszédek. Kiemelném pl. Troll Warlordot, aki amiért troll ugye, rengeteg olyan beszólása van, ami az internetes trollokra utal. Iszonyat ötletes. Vagy mondjuk Ogre Magi, aki egy ogre, 2 fejjel, és ennek a 2 fejnek különálló személyisége van. Az egész meccs alatt vitatkoznak egymással, röhögőgörcsöt lehet tőlük kapni. Vagy mondjuk Invoker, akit iszonyatosan nehéz kezelni, és ezért direkt egy ilyen végletekig gőgös, egoista személyisége van. Vagy az én kedvenc hősöm, Sven, akinek kiskorában lemészárolták a családját, és eléggé depresszív egy hős. Ő ha meghal, mindig ilyeneket mondd, hogy "Nem hibáztatok senkit sem, az egész az én hibám" vagy "Úgy halok meg, ahogy éltem... egyes egyedül". Tehát minden hős teljes más és eltérő.


Plusz telepakolták easter eggekkel ezeket a beszólásokat is, Svennek például külön vicces, hogy a "Gyalog Galopp" című filmből a Fekete Lovag pár monológját kapta meg ( http://www.youtube.com/watch?v=JN5mQ7WQzN0). Vagy Juggernaut, akire ha kétszer rákattintasz, néha csak annyit mondd, hogy "Én vagyok a Juggernaut, TE QRVA!". Ez egy youtubeos angol szinkronparódiából van.

2013. jún. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem amúgy minden mocskolódás nélkül egyetérthetünk abban, hogy mind a kettő jó játék, kinek ez jött be végül, kinek az :)
2013. jún. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim válasza:
0%
abban egyeterunk h Dota masolat a. draga Lol. es igen 10x konnyebb h a sok 9 eves is jatszhassa
2013. júl. 27. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem a Dota 2 ezerszer jobb, mivel a lol le kopiza a dotát ......
2014. jan. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim válasza:
56%

Dota 2.

Mindkettővel játszottam.

LoL ban több skillje van 1 hősnek. Csak az a baj hogy, abból 2-3 ugyan az mint az összes többinek.

Dotában álltalában 4 van, de az egyedi. (Invonak 10 van és mindet idézni kell másik 4 spellel)

2 LoL os között lehet különbség de 2 Dotás között szakadék van. Sokkal többet lehet javulni benne.

Grafika: Dota 2. Ez nem egyén függő hanem tény.

LoL ban a hősöket legendákról, történetekről formálták.

Dotában is előfordul, de legtöbbször saját hőst találtak ki.

LoL ban nem játszhatsz minden karakterrel csak azzal ameiket megszerezted. kb 150pont egy meccs kb 2500-6500 egy hős. Tehát 16-45 meccset kell lenyomnod 1 hős megszerzéséhez. Kb 120 hős van. Tehát 3600 meccs mire az összes hősöd meglessz. Még szerencse hogy igazi pénzért is megveheted a hősöket XD A hősök árazásból rögtön rálehet jönni, hogy nincs egyensúly 1-1 hős között. Egyek egész egyszerűen szétkapja a másikat és kész.

Dotában 70-80 karakter van körülbelül. És nincs olyan, hogy egyik karakter egyszerűen jobb a másiknál. Rajtad áll minden nem pedig a pénztárcádon.

A LoL ban több szerep jut 1-1 "rambonak" mint a dotában.

Természetesen ezt azonos ügyességű játékosokra értem mindkét játékban. Tehát LoL ban ha szerzel egy jó karaktert(mindeggy hogy megveszed igazi pénzért vagy játszol 45 meccset érte) akkor egyedül is sokra viheted kisebb tehetséggel is. Dotában is megteheted de 200 szor nehezebb lessz szétverni 5 embert egyedül mint lol-ban.

Szerintem ennyi leírás elég azoknak akik egyik játékot sem ismerik. Aki meg ismeri őket az könyvet is írhatna akár 1 hősról is XD

2014. ápr. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
Már megbocsáss, de a hősök ára a League of Legendsben a kiadás dátumától függ. Újabbak drágábbak, régebbiek olcsóbbak. Köze nincs az erejükhöz.
2014. ápr. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim válasza:
0%

"Szerintem a Dota 2 ezerszer jobb, mivel a lol le kopiza a dotát ......"


Na ti okosan hülyék tisztázzuk azt h a Riot Games csinálja mind 2 játékot! :) Tehát nincs itt mit koppintani! :)

2014. júl. 29. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
utolsónak: a dota2-t a valve csinálja, nem a riot.
2014. júl. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
100%
18-as, te próbálsz itt kioktatni mindenkit, közben meg te vagy itt a legbutább. A Lol-t a Riot csinálja, a Dota 2-t a Valve. A Riot games pedig azokból a fejlesztőkből áll össze jóformán, akik a Dota 1-et csinálták. Tehát aki Lolos és fikázza a Dotát, az legyen tisztába azzal, hogy a Dota fejlesztőinek a játékával játszik :D
2014. júl. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!