Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik a jobb a dota2 vagy a lol?

Melyik a jobb a dota2 vagy a lol?

Figyelt kérdés

2013. febr. 2. 14:05
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
87%
Nekem a lol izgalmasabb, viszont a dotában nagyon szép a környezet :)
2013. febr. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 Imperator2001 ***** válasza:
62%
League Of Legends ( 100%-al jobb)
2013. febr. 5. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
81%

Mindkettővel volt szerencsém játszani, de szerintem a LoL szórakoztatóbb. Sokkal testreszabhatóbb (Rúna oldal, Masteries, summoner spellek), felhasználóbarátabb, vidámabb a kezelőfelülete. :)


A DotA2 felhasználófelülete sötétebb, de a környezet ott is gyönyörű. Annyi különbség van még, hogy a LoL-ban "skinek" vannak, míg a DotA-ban egyenként lehet megvenni a felszereléseket a karakterekre (kard, páncél, sisak, stb...) :)

2013. febr. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
57%
ink lol
2013. febr. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim válasza:
59%

mind a 2-nek van előnye és hátránya is..

én régebben sima Dotát játszottam, de már kb fél éve LoLozok.. Dota 2-t is kipróbáltam de a LoL jobban tetszet.. A LoLban azt hiányolom hogy nincs deny.. de abban pedig jobb hogy van 4 aktiv spell és egy passziv spell + 2 summoner spell.. Dotában pedig összesen 4..

2013. márc. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
Vagy éppen cask 1 aktív spell, vagy 12. Ezért sokkal jobb és változatosabb.
2013. márc. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem a Dota 2. Szebb a grafikája, a hősök sokkal ötletesebben vannak összerakva, mindnek külön személyisége van, és mindegyik hős másképp viszonyul más ellenséges hősökhöz, vagy épp csapattársakhoz. A lol-ban a hősöket pénzért lehet megvenni, ami nagyon levon az élvezeti faktorból, mivel nyilván az alap hősök koránt sem olyan erősek, mint azok, amiket több száz/ezer játékbeli pénzért lehet megvenni. Dota2-ben ilyen nincs, minden hőssel játszhatsz már a kezdetektől, így a hősök 85-90%a nagyon jól használható. Plusz a lol-ban nincs deny.
2013. márc. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
54%

"Szerintem a Dota 2. Szebb a grafikája, a hősök sokkal ötletesebben vannak összerakva, mindnek külön személyisége van, és mindegyik hős másképp viszonyul más ellenséges hősökhöz, vagy épp csapattársakhoz. A lol-ban a hősöket pénzért lehet megvenni, ami nagyon levon az élvezeti faktorból, mivel nyilván az alap hősök koránt sem olyan erősek, mint azok, amiket több száz/ezer játékbeli pénzért lehet megvenni. Dota2-ben ilyen nincs, minden hőssel játszhatsz már a kezdetektől, így a hősök 85-90%a nagyon jól használható. Plusz a lol-ban nincs deny."


Őőő miről beszélsz?

1. A LoL-ban minden hőst meg lehet venni IP pontért, amit össze lehet gyűjteni, mivel minden játék után jár IP pont. Plusz naponta az első győzelemért 150 IP pont jár. Egy normal játékért, körülbelül 100 ip pont, és a legdrágább hős 6300 IP-be kerül, tehát ha nagyon szeretnél egy karaktert nem kell fizetni, hanem játszani kell. A skinekért kell fizetni, ha más kinézetet akarsz.


2. Emellett a LoL-ban is minden karakternek saját személyisége van, mindegyiknek van saját története is, sőt összekapcsolódik néhány karakter (pl. testvérek, vagy esküdt ellenségek).


3. Itt is minden karakter másképp viszonyul egy másik karakterhez, pl. counter rendszer.


Mutatok neked egy nagyon jó példát az egyéni dolgokra:


Vayne háttérsztorija:

"A világ nem mindig olyan civilizált, ahogy az emberek hiszik. Még mindig jelen vannak azok, akik a mágia legfeketébb útját követik, és megrontják őket a Runaterrán keresztül áramló sötét erők. Shauna Vayne jól tudja ezt. A Demaciai elit szívében, fiatal és kiváltságos lányként, apja megpróbálta megóvni őt a rendőrség mindig figyelő szeme által. Fiatalon és naívan, igazán hitt benne, hogy világa egyike a tökéletesen biztonságos helyeknek... egy bizonyos éjszakáig, mikor egy torz boszorkány felfigyelt apjára. A rosszindulatú nő legyőzte apja őrségét és megkínozta családját mielőtt végzett velük. Egyedül a fiatal Shauna menekült meg. Elbújt, majd a vén boszorkány távozása után, szerettei sikolyaitól kísérve rohant világgá. Lángoló gyűlölet éledt benne azon a napon, olyan, melyet soha nem olthat ki.

Vayne apja pénzének segítségével gondoskodott magáról, és elkezdte kiképzését, amint egy oktató elfogadta tanítványának. Idővel felnőtt nővé, majd vad harcossá vált, azonban a csaták színterei nem jelentettek otthont számára. Demaciának egy védőre volt szüksége, valakire aki levadássza azokat, akik elvesztek a sötétségben. Shauna felhasználta családi kapcsolatait, hogy az első Éjszakai Vadásszá váljon, bátorsága pedig mára legendássá vált. Tudva levő, hogy azok, akik a fekete művészeteket gyakorolják, remegnek ha megtudják, hogy az Éjszakai Vadász vadászaton van. Hadjárata dacára, Shauna borzadva tekintett a Legendák Ligájára. Vannak bajnokok, akik teljesen elvesztették önmaguk a legfeketébb mágiában, és akiket befogadott a Liga, annak ellenére, hogy a többség érdekében le kellene számolni velük. Eljött az idő az Éjszakai Vadász számára, hogy végrehajtsa titkos küldetését - hogy megtisztítsa a Legendák Ligáját.


"Nem minden árnytól kell félni. Legalábbis, ha Vayne távol jár.""


Szóval szerintem előbb ismerd meg a LoL-t mielőtt írsz róla :) köszi

2013. márc. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
A fizetés alatt a játékbeli pénzt értettem, és nem azt a részét, amit sms-ben kell rendelni. Csak szimplán elég wtf, hogy fizetni kell értük, amikor mindegyiknek egyformán erősnek kellene lennie, ergo nem kellene hogy legyen köztük megkülönböztetés árban. Azt nem gondoltam, hogy a lol-ban is ilyen részletesen ki van dolgozva minden. Én úgy tudtam, hogy ott nem szólogatnak be egymásnak harc közben a hősök, meg nem kommunikálnak egymással, csak szimplán van egy leírt történetük, és ennyi.
2013. márc. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
39%

Dota 2 sokkal jobb mint a lol.Dota-ban legalább mehetsz az öszes hőssel , nem kell egész nap játszanod ahhoz hogy kipróbálhasd a legújjabbat.A hősök is változatosabbak, nem úgy mint lolban hogy a hősnek kb mindig van egy dash,attack speed buff és egy skill shot.Megnézném hogy az ilyen nagy lol prók mint kezdenének egy invokerrel :)

Dota-ban is ugyanúgy vannak történetek a hősökről.

Beszólásokhoz meg annyit , hogy dota-ban meg se lehet számolni mennyi van. [link]

Itt van az egyik hősé.Mintha egy kicsit ötbb lenne mint lolban( [link]

2013. jún. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!