Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha online pokeren nem vagyok...

Ha online pokeren nem vagyok olyan jó attól még lehetek jó élőben?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy 17 éves vagyok igy csak az androidos holdem poker pron játszom és néha nyerek néha nem pl most is 40000ret vesztettem igaz hogy elég érdekessen osztja a lapkkat mert pl nekem sorom van a flop nál allinozok mert kevés pénzem volt erre meg a másiknak a turn meg a river miatt meg szin-e lett meg ez naggyából 5ször előfordult egymás után meg ilyenek szoval egy kis csalás van benne. Na a lényeg hogy lehetek élőben profi ha neten nem nagyon megy? Haverokkal/szülőkkel élőben szoktam játszani ott általában én nyerek.

2013. jan. 18. 11:46
 1/2 anonim válasza:
lehetsz,én sokat myertem online.persze buktam is de egysyerüen hihetetlen leosztások vannak elég sűrűn.
2013. jan. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ez nem teljesen így van... azért tűnik úgy, hogy többször van ilyen lap ütközés, mert ha neten játszol, sokkal gyorsabb a játék.. egy adott idő alatt lényegesebben több handet játszol meg neten mint élőbe ezért tűnik többnek.
2013. jan. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!