Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Karthusról tudnátok adni pár...

Karthusról tudnátok adni pár tippet?

Figyelt kérdés

A League of Legends nevű játékban Karthus nagyon tetszik és már játszok is vele azonban kérnék pár tippet illetve,hogy szerintetek melyik skinje a legjobb:pentakill,szabadságszobor,kaszás

runákat és masterizt valamint spellt is kérnék mobafire és egyéb oldalakat ne küldjetek mert rátok vagyok kíváncsi



2013. jan. 6. 18:55
 1/2 anonim válasza:

Skin: Grim Reaper.

Runák: Meccs függő. Manareg/lvl (sárga) Ap/lvl vagy Magisres (kék) Megicpen (piros) AP (nagyba)

Masteries: 21/0/9 Az az alap.

2013. jan. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem skinből Pentakill, és Grim Reaper tetszik. Rúnának vagy full ad rúna, ha tudod hogy az ellenfeled nem agresszív mides. Ha agresszívabb, akkor piros magic pena, nagy rúnának AP, kék magic resi, vagy AP, sárgába meg valami amit gondolsz, ha nincs manaregened mehet az, ha jungler könnyen megöl akkor lehet Armor. Masteries ahogy előző írta 21/0/9. Tippeket nem tudok írni, nem karthusoztam soha, midre inkább ahri/fizz/leblanc/lux stb
2013. jan. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!