Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Légyszi adjatok pár tippet,...

Légyszi adjatok pár tippet, hogy mit is csináljak a The Sims2-ben? Már nagyon régóta játszok és kezdek kifogyni az ötletekből.

Figyelt kérdés

A kiegészítőkből mind megvan, a cuccosból 4 hiányzik /télapós, paloták és parkok, ikea, mesés díszlet/ de egyszerűen mindenből kifogytam. Semmi nem jut az eszembe.

/és kérlek titeket, értemes választ adjatok, ne olyat hogy pl. mindenki mindenkivel "közösül". meg ne is linkeljetek mysimses oldalt mert ott is böngésztem, de ott már minden a 3 körül forog. :(



2013. jan. 4. 10:53
 1/2 anonim válasza:

nekem van rá tippem hogy lehet izgalmasabb a játékod..és előre is bocs de linket fogok neked küldeni rengeteg csalás koddal hidd el így igalmasabb lesz a játékod előre is jó szórakozás! :)

[link]

2013. jan. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ha jól látom kérdeztél már ebben a témában, de azért válaszolok. Ha izgalmat akarsz vegyél egy kiegészítőt és akkor mindent kezdhetsz előröl (azaz ha építettél egy jó házat akkor építhetsz egy hasonlót csak + kiegészítővel sokkal jobbat tudsz) am én linkeltem mysimset XD
2013. jan. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!