Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Leadtam a jelszavam es az...

Leadtam a jelszavam es az accountom nevet egy ismeretlennek es azthiszem megvaltoztatta a jelszavat?

Figyelt kérdés
Lehet olyant hogy azt az e-mail cimet amire keszitettem az accountot megvaltoztatni ?
2013. jan. 6. 14:57
 1/5 A kérdező kommentje:
League Of Legends-ben !
2013. jan. 6. 14:58
 2/5 A kérdező kommentje:
bedoltem egy szaros oldalnak es leadtam ! account name , password , e-mail ! es meg lehet -e valtoztatni ezt az e-mailt ? akinek leadtam megtudja valtoztatni ?
2013. jan. 6. 15:00
 3/5 anonim válasza:
akkor van gáz, ha az e-mail címednek is ugyan az a jelszava mint amit leadtál játékhoz jelszó. Ha nem voltál ennyire hülye, hogy ugyanaz ott is a jelszó akkor a neten megy a lol oldalra írd be a user nevet utána hogy elfelejtetted a jelszavadat, és küldenek elvileg egy linket az e-mailedre.
2013. jan. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem ugyanaz a jelszó ! de nem küldenek új jelszót :(
2013. jan. 6. 17:35
 5/5 A kérdező kommentje:
megkérlek megnéznéd te is ? privátba irj és leadom az e-mail cimemet meg a jelszót meg minden csak nézd meg te is jo ?
2013. jan. 6. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!