Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért írják sokan, hogy ez a...

Miért írják sokan, hogy ez a zene megváltoztatta az életüket?

2012. ápr. 10. 18:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Azert, mert trendi szoveg meg ku.rva nagy egyenisegek(nek hiszik maguk)

Ez kb olyan h itt gyk-n egyesek azzal probaljak magukat ertelmiseginek bemutatni, h ok nem reggeltek facebookra.

Mindegyiket egy jo nagy szivlapattal kellene nyakonbaszni.

2012. ápr. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 k.lau13 ***** válasza:
kábé az előttem válaszolókkal értek egyet... Nem tudom, igazából a szöveg lehet... Mondjuk én ezt a számot ismerem, de nem tetszik, sz'al most így kapásból nem tom megmondani, mert meg se hallgattam mégegyszer, sz'al a szöveget így most nem tom. Nem is tudom, a Green Day micsoda... Divatrock, vagy mi?? Mert két szám van, amit szeretek tőlük, de azoknál sem érzem se őket se így hirtelen magamat olyan marha nagy rockernek... Pedig én amúgy rocker vagyok, de az ő zenéjük... Ááhht, na jó, mindegy, a leggyakoribb eset, amivel találkoztam, valami diszkós hülyegyerek meghallgatja, tetszik neki, és azt hiszi, stílust változtatott és ettől más lett a gondolkodása... Persze rohadtul nem, de ők ezt abszolút nem veszik észre... Jaa, meg olyan nagyon értelmesnek és érzelmesnek hiszik magukat egy olyan szövegtől, mint az, hogy megváltoztatta az életüket egy szám, és jó ilyet írni, mert azt hiszik, húű de nagynak tűnnek vele a többi ember előtt, hát nem? Ja, csak az a nagy helyzet,hogy van, akinek tényleg meg tudja változtatni az életét egy zene, de nem hiszem, hogy ez olyan lenne... ;)
2012. ápr. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Lehet, jobb lett volna a klipet linkelni:

'Rövid' : http://www.youtube.com/watch?v=FNKPYhXmzoE&ob=av2e

Hosszabb változat: http://www.youtube.com/watch?v=SA8v3B1SxR0


Én eredetileg valami olyanra gondoltam, hogy jó irányba terelte őket stb.

2012. ápr. 10. 20:16
 4/4 anonim ***** válasza:

Úristen,ez a kedvenc számom :) Az életemet nem változtatta meg,de nagyon tetszik a szövege és mivel nagyon jól ismerem ezt a zenekart,úgy értem sokat olvastam róla nagyon régóta hallgatom,tudom,hogy ez róluk is szól az ő életükről.Szerintem nagyon szép szövege van főleg a vége felé tetszik nagyon!Egyébként egy történetet mond el az egész album.Ebből az egy számból nem fogod megérteni az egész mondanivalóját!De itt le van írva magyarul: http://www.youtube.com/watch?v=SuQxTY6Z4_s

És nincsen szar életem és nem piálok...

2012. ápr. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!