Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valakinek bejön még ma is a...

Valakinek bejön még ma is a resident evil 4?

Figyelt kérdés
Szerintetek is felveszi a versenyt még a mai játékokkal is?Az a játék csoda hogy belefért 4.4 GB-ba.Ti ma még játszotok vele?Most a mai játékokkal kapcsolatban a Resident evil 5-6-ra nem vonatkozik.

2012. dec. 29. 12:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem bejön, bár sokak szemében ez a játék egy démon, ami elkezdte a Resident Evil-széria hanyatlását az akció irányába. Nekem speciel jobban tetszik ez a változtatás. Már nagyon várom a PC-s RE6 megjelenését március 22-én. Amúgy miért csoda, hogy 4,4 GB a mérete. Valljuk be, hogy a játék leggyengébb pontja a grafikája, ami már 2007-ben is csúnyának számított, szóval az alacsony felbontású textúráknak hála lett kicsi a mérete.
2012. dec. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nekem bejön a grafika de te tudod.De a válaszért megy a zöld.
2012. dec. 29. 13:10
 3/9 anonim ***** válasza:

"Szerintetek is felveszi a versenyt még a mai játékokkal is?"


Mert a mai játékok annyira versenyképesek szerinted?A régebbi játékok simán verik az új játékokat hangulatilag,a grafika meg kit érdekel.Az új játékoknak annyi előnye van hogy lehet multiplayer-ben nyomni,egyébként csődbe menne a játékipar annyira fos játékok jönnek ki mostanában...bár mondjuk lehet akkor is vennék őket az emberek,mert szeretik a szart

2012. dec. 31. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hm:)Ja.De a resident evil 5-6-ért akkor is megveszem.
2012. dec. 31. 17:57
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a legjobb rész!
2013. jan. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ja a zöld megy.De amúgy azért kipróbálom mert a 4-et 2x vittem végig és valahol folytatni kell a történetet.
2013. jan. 16. 17:57
 7/9 Balogh Gergő válasza:
Imádom nekem megvolt ps2-re és maximálisan meg vok vele elégedve :)
2013. jan. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Még az a legjobb a történet után,hogy a háttérbeli Ada-val is mehetsz meg Crauser-vel is!Na meg a Mercanaires! :D

Ajánlom nektek!

2013. nov. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ja Ada-t bírtam.Más szempontból is megnézheted magad.Bár az elején nem is rémlett hogy ilyen jól nyomtam:D
2013. nov. 30. 17:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!