Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Volt már valakinek olyan,...

Volt már valakinek olyan, hogy nem fizettek elő az HBO-ra és még pár csatornára, még is van olyan tv a házban amelyikben bejön?

Figyelt kérdés

Mi nem fizetünk elő pl az HBO-ra, meg még sok másikra.

Valamikor kapcsolgattam a tv-t és behozta az HBO-t meg még párat, amire mi tényleg nem fizettünk elő. De csak az én tv-men. Örültem neki, vagy egy hónapig rendben is volt, de ma eltűntek a csatornák. Most alig hoz be párat, és a minőség sem a legjobb.

Most ezt mire véljem?


2012. jan. 9. 15:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Vannak időszakok, amikor prémiumként engedélyezik a csatorna nézését.
2012. jan. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De akkor az egész házban engednie kellene. És nem csak egy csatornát hozott be nekem.
2012. jan. 9. 15:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem digitális van nálatok ugye? Mert pár napja újra felosztották a csatornákat, és minden össze vissza lett, a fele csatorna eltűnt és ami megmaradt, az is más helyre került. Onnan tudom, hogy nálunk az egyik tv médiaboxról megy, ott minden a régi maradt, de a másik tv-hez nincs médiabox, csak simán a falból megy a kábel a tv-be, ott eltűnt a fele csatorna. Lehet hogy ezért ez a változás.
2012. jan. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem HBO volt annó, legalább 1 évig (vagy még több) Semmit nem csináltunk, egyszercsak lett és minden tv-n.Szóval nem prémiumként volt benne... Aztán áttértek a digitális sugárzásra, azóta nincs.
2012. jan. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Csak a lenti tv-n szokott az lenni, hogy néha elkeverednek a csatornák és minden össze vissza van, de az enyémen nem.

Megnéztem pár dolgot, hátha valaki tud segíteni: Két ,,csoportra,, vannak osztva a csatornák. Az egyik az ATV a másik a DTV kábel. Az első csoportban nincs gond a csatornákkal, a másodikban viszont azt írja, hogy kódolt jel. Én ezt az utóbbit szeretném valahogy visszaállítani (DTV kábel), hogy újra tudjam nézni.

2012. jan. 9. 21:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!