Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraftban eltévedtem,...

Minecraftban eltévedtem, hogyan juthatok vissza a kezdőpontba?

Figyelt kérdés
Órák óta körbe,körbe járkálok a minecraftba,sok dolgot találtam,ezért nm szeretnék meghalni.A házat a kezdőpontba épitettem.Hogyan találhatom meg?

2012. dec. 25. 18:33
 1/9 anonim ***** válasza:
iránytűt kell csinálnod és az a spawnhelyre fog mutatni :D
2012. dec. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
ha aludtál akk meghalsz és úgy. Ha tudod hol van a spawntól a házad akk csinálsz egy iránytűt, mert az mindig az első spawn helyre mutat, visszamész oda és onnan a házadhoz. Vagy csinálsz térképet és ha mázlid van meglátszik rajta a házad
2012. dec. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
hát, ha még mindig nem találtál visssza akk építs 1 ideiglenes szállást,bányássz vasat meg redstone-t, amiből iránytűt készítesz, és aztán csőő
2012. dec. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Legegyszerűbb ha csinálsz egy ládát (persze lehet duplaládát is), felírod a koordinátákat és megölöd magad.

Aztán a házadban fogsz újraspawnolni, és csak vissza kell menni a cuccokért.

2012. dec. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 -=GReddy=- ***** válasza:
Kiegészítve az előző kommentet ne felejtsd el felírni a rendes házad koordinátáit se mert lehet hogy megtalálod a ládát de ha nincs koordináta a házhoz akkor lehet hogy meglessz a láda de ugyan ott vagy ahol elkezdted :)
2012. dec. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
hol találhatok redstont?Már bányásztam gyémántot,aranyat és vasat,de redstont még nm találtam.
2012. dec. 26. 12:56
 7/9 anonim ***** válasza:
Dehát rengeteg van belőle.Tudod az a kőben lévő piros izé.Amire ha rá álsz vagy megütöd világít,és ha szét ütöd ilyen piros port dob.Mindenhol van ahol van arany(mélységi szinten)
2012. dec. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Minecraft_fan válasza:
Általában a bányák mélyebb részén van, ezért ha redstonet szeretnél ajánlatos minél lejjebb ásni! Sok sikert!
2012. dec. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A redstone általában bedrock közelében van.
2012. dec. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!