Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen mob volt ez a Minecraft...

Milyen mob volt ez a Minecraftban?

Figyelt kérdés
1.4.5-ös MC, singleplayer-ben játszottam,semmilyen modot nem használok. Bányászgattam,és találtam egy elhagyatott bányarészt,sínnel meg fahidakkal ilyesmikkel. Meg voltak ládák is. Fáklyázgatom körbe a helyet,és hátulról megtámadott valami,megfordultam és egy sima karaktert láttam,mi lehetett ez? Úgy nézett ki,mint a zombi,csak nem zombi volt,hanem élő,sima ember,mint pl.a saját karakterem. Új mobok lennének a játékban? Vagy eddig is volt,csak még nem volt "szerencsém" találkozni velük? Elég hamar megölt,mire észbe kaptam,már meg is haltam,és nem találtam vissza a cuccaimért sem :(

2012. dec. 24. 16:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Tudod kinek próbáld bemagyarázni a Herobrine mesédet...
2012. dec. 25. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
A micsodát? Ne haragudj,hogy nem értem,de én még elég kezdő vagyok,csak egy hete játszom,nem tudom mi azt amire gondolsz :S
2012. dec. 25. 09:26
 3/14 anonim válasza:
Jaj, ne tedd már a hülyét. Herobrine szarodat ne add be másoknak
2012. dec. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Hát én tényleg nem tudom miről beszéltek,de nagyon jó,hogy már itt se válaszolnak értelmesen az embernek. Nem tudom,miért nem lehet megmondani,hogy mi volt az,ha tudjátok. De mindegy nem is érdekel akkor,úgyse válaszol senki,ez a mai világ,hogy tudjuk a választ de nem mondjuk meg annak aki nem tudja,nem segítünk csak basztatjuk...köszi szépen a semmit.
2012. dec. 25. 10:31
 5/14 A kérdező kommentje:
Jéé milyen érdekes,más bezzeg tudott válaszolni nekem,zombi volt,csak valami wild izé textúracsomagom van,amiben máshogy néz ki,és nem ez a herboizé volt amit ti magyaráztok..még jó,hogy vannak normális emberek is..
2012. dec. 25. 10:45
 6/14 anonim ***** válasza:

Herobrine egy "szellem" a minecraftban. Azt terjesztik, hogy Notch a halott testvére emlékére tette bele a játékba, de "elszabadult", vagy mi? Olyan mint egy normál karakter, csak fehér az egész szeme. 8x gyorsabban közlekedik mint egy rendes ember, mert Netherből származik. 2x2 alagutakat ás a bányákban, különös dolgokat, csapdákat épít, lop a ládákból.

De ez teljességgel kitaláció.


Hát kérlek szépen, ne neked álljon már feljebb. Honnan kéne rájönnünk, hogy te textúracsomagot használ és nem ismered fel benne a zombit?

Sőt, ki is emelted, hogy "nem zombi volt,hanem élő,sima ember"

Szóval ez egy tökéletes Herobrine sztori.


Üdv,

Az első válaszoló.

2012. dec. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

kedves első


nem azért buktam ki,mert nem találtátok ki a dolgot,hanem mert itt elkezdtetek vádaskodni,hogy teszem a hülyét meg be akarok mesélni valamit,amiről egészen eddig azt sem tudtam micsoda. Egyébként nagyon köszönöm a leírást,most már tudom. Másrészt,írtam,hogy kezdő vagyok,fogalmam sem volt róla,hogy van valami textúracsomagom,egy hete játszom vele,eddig egy barátomnál játszottam,aki aztán telepítette nekem is,és gondolom ő állított be valamit,mivel én még nem értek hozzá. Nem tudom mi értelme lenne hazudnom. Minden esetre köszönöm szépen a válaszokat! Boldog Karácsonyt!

2012. dec. 25. 20:29
 8/14 anonim ***** válasza:
mi a neve a texture packnak?ja,és 1.4.5 ös újítás hogy a mobok fel tudják venni a tárgyakat
2012. dec. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Hát még egy régebbi verzióban volt egy ennek megfelelő "mob", ami megfelel ennek a leírásnak, Monsternek vagy Humannak nevezték. Azonban már 1.4.5-ben nincs benne, és régebbi verziókban is csak hackkel lehetett előidézni (De maga a mob a játékban benne volt, nem mod tartalmazta).
2012. dec. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
jaaaj utolsó,autánakutakodnál Herobrinenak tudnád,hogy az ő neve a monster és az id-je a 41
2012. dec. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!