Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen mob volt ez a Minecraft...

Milyen mob volt ez a Minecraftban?

Figyelt kérdés
1.4.5-ös MC, singleplayer-ben játszottam,semmilyen modot nem használok. Bányászgattam,és találtam egy elhagyatott bányarészt,sínnel meg fahidakkal ilyesmikkel. Meg voltak ládák is. Fáklyázgatom körbe a helyet,és hátulról megtámadott valami,megfordultam és egy sima karaktert láttam,mi lehetett ez? Úgy nézett ki,mint a zombi,csak nem zombi volt,hanem élő,sima ember,mint pl.a saját karakterem. Új mobok lennének a játékban? Vagy eddig is volt,csak még nem volt "szerencsém" találkozni velük? Elég hamar megölt,mire észbe kaptam,már meg is haltam,és nem találtam vissza a cuccaimért sem :(

2012. dec. 24. 16:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ja utolsó, ha utána kutakodnál tudnád, hogy a minecraftwiki a Human nevű mobot írja monsternek. Herobrine-hoz pedig semmi ilyet nem ír.
2012. dec. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

Na kedves kérdező!

Amit láttál, én arra nem tudok magyarázatot találni. Ha nem

fehér a szeme,a kkor nem tudom mi az. Na most olvasom:

"Elég hamar megölt,mire észbe kaptam" Tehát a tények:

- Gyorsan megölt

- Ember volt

- És nem tudod, hogy mi ki az


Na szóval, amit tudsz róla, írd le!!!

2013. febr. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
2014. jan. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Herobrine nem egyenlő a Monsterrel.Egyébként még mindig megtalálható a Game-kben(csak néhányban)a hasonmásuk.Ugrálnak mint a lököttek,néha lepotyognak a mapról.És ezeket a saját szememmel láttam.
2015. ápr. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!