Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek ki a legjobb...

Szerintetek ki a legjobb assassin az Assassin's Creed-ben Altair, Ezio, Connor vagy Desmond?

Figyelt kérdés
Szerintetek ki a legjobb, miért kedvelitek?

2012. dec. 16. 15:50
1 2 3 4
 21/38 Narbondel válasza:

Tényleg ízlések és pofonok, de ez a jó benne.


Nálam az első helyen Conor áll, számomra nagyon meggyőzően ábrázolta egy félvér ember személyiségét, aki egy kicsit az egyik kultúrához, egy kicsit a másik kultúrához, egy kicsit semelyikhez sem tartozik.

Az előző hozzászólóval ellentétben nekem meg pont az tetszett, hogy mást is kell csinálni (vadászni, új módon kereskedni, hajót vezetni)nem "csak" gyilkolni.

Hozzáteszem, véleményem szerint igazán nem lehet összehasonlítani a szereplőket, mert mindegyiknek más volt a küldetése, az adott korszakban és ott mindegyik a legjobb volt.

Fizikailag, szellemileg meg Desmond a legerősebb, legalábbis a játékokban elhangzó finom utalások alapján.

(Persze ezt sajnos nem tudjuk megtapasztalni, mert a Desmondos küldetések elég karcsúak.)

2013. jan. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim válasza:
45%

Igen jól mondod.Én Desmondot nem is kommentároltam.

Egy h elfelejtettem a másik h szinte lényegtelen számomra,mert nagyon keveset használyuk (személyszerint én ennek csak örülök).Tehát Desmond nem is érdekel ennyire. 2 pont a 10böl Szerintem nélküle is szép játék lett volna,ha meg belerakták akkor a végén legaláb assassin lehetett volna belölle és nem igy elhalálozni mint a 3dik végén.Szerintem báris.Habár még a western világot kihagyták utánna meg esetleg a második világháború és a jelen.Tehát én túl hamarnak tartom h meghalt.


Nem mondom a halyós irányitás és a tengeri csaták azok nagyon pofásak lettek,de a többit értelmetlennek tartom.Már az se tetszett mikor a Brotherhoodban az üzletekböl kaptuk a pénzt... olyan mintha menedzser lettem volna

1.Az Assassinok azok gyilkolnak és aki olvasta a "titkos keresztes háború" kötetet az rájön h mi a szerepük lényegében.Tehát ez értemetlennnek tünik.

2.Rendes Assassin az elvégzett munkáért(ölésért) kapja a pénzt nem kell neki irányitani.


Igy ebböl kifojólag már az sem tetszett h itt a 3dikban állatokat kellett ölni,meg hasonló dolgok.

BÉRGYILKOS VAGYOK,NEM VADÁSZ!


ezért nem tetszik a 3dik,mert túlzásba vitték mostmár.De nem mondom h rossz,csak számomra kicsit nevetséges.


Nem tudom lesz neki folytatása vagy sem,de amekkora sikere van biztos lesz,de kiváncsi vagyok mi lesz ezek után.

Western még oké,meg talán a második világháború is,de hogy a jövében mi lesz..???... Lézerkard meg hasonló fegyverek??? hát kiváncsi leszek :D


De igen lényegében az össze játékra 10 böl 10et adok,mert a történet legmélyén nagyon is jó és élvezhető a dolog.

2013. jan. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
Ezio vagy Altair ők a legjobbak Desmondot utálom Connor pedig egy kicsit gagyi
2013. jan. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 A kérdező kommentje:
Szerintem az összes Ac rész jó volt. Mint azt írta egyik kedves válaszadó, hogy ez nem egy menedzselős játék így elgondolkoztam, és talán tényleg nem szükséges ez az egész kereskedelem, bolt fejlesztés, viszont a vadászos részt szerettem, olyan túlélési stílust adott a játéknak úgymond tett bele egy kis életdarabot. :) Amúgy én mind 3 karaktert sőt még Desmondot is szerettem. Mondjuk én azért Altair-t szerettem, mert olyan önfejű, akaratos assassin volt kinek újra fel kellett mászni a ranglétrán és végül Master Assassinná válni. Sőt szerintem ő volt az aki elindította nagyban ezt az assassin mozgalmat.
2013. jan. 30. 15:28
 25/38 vikingnorbi válasza:
Engem Altair győzött meg a legjobban, mert elszánt és könnyebb vele harcolni. Ezio meg egy kicsit bénán mászik házra. Remélem nem sértettem meg senkit sem sértettem meg aki válaszolt. :) :) :)
2013. márc. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
"Bénán mászki"?Xd egyiknek sincs semmibaj a mozgásával, falon mászásával. Történetileg (Desmondot kivéve) mindegyik jó, a megvalósítás (lásd elsőrész) nem mindig üti a mércét.
2013. márc. 13. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim válasza:

Ezio Auditore Da Frienze

am anyit mondok conor megszeget 1 szabályt templomosal szövet kezet am

2013. márc. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
Apja, Haytham egy félrevezetett asszaszin volt, meg Connor apja is, és a jó cél érdekében működtek együtt.
2013. márc. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim válasza:
Akkor is megszeget 1 assasin`s szabályt
2013. ápr. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
Avaline de grandpré. Szerintem ő volt a legjobb mert ő volt az első női assassin akit irányíthattunk a 10 rész alatt.
2013. máj. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!