Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek ki a legjobb...

Szerintetek ki a legjobb assassin az Assassin's Creed-ben Altair, Ezio, Connor vagy Desmond?

Figyelt kérdés
Szerintetek ki a legjobb, miért kedvelitek?

2012. dec. 16. 15:50
1 2 3 4
 11/38 anonim válasza:
Desmond Altäir,Ezio és Connor leszármazotja am Ezio és Altäir Connor egy bamba troll
2012. dec. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 Altair Ibn-La Ahad válasza:
ALTAIR
2013. jan. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 A kérdező kommentje:

Szóval

Ezio: 7

Altair: 5

Connor: 1

Desmond: 1


Látom sokan szeretik Eziot :)

2013. jan. 5. 18:34
 14/38 anonim ***** válasza:
Jól tudod. Nekem mindegyik karakter tetszett de Ezio fogott meg igazán :D
2013. jan. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 Ezio Auditore d. F. válasza:
Bizony, bizony :)
2013. jan. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 AskMe válasza:
94%
Ezio Auditore Da Firenze a legjobb :))
2013. jan. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
Pontosan, Ezio monumentális kalandjai a legjobbak :D
2013. jan. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:

1. Ezio

2. Connor

3. Altair

2013. jan. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:

Szerintem Haytham jobb volt mint Connor.

#9

2013. jan. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim válasza:
50%

Szerintem Altairé a pollpozició.


1.Altair 10/9

2.Ezio 10/7

3.Conor 10/5


1. Lényegében ez jött ki először és sokmindent nincs benne,néha az irányitás is kicsit béna (De nézzük el szerintem,mivel ez az ELSŐ rész és az ELSŐ ami ilyen stilusú,és ilyen megoldás vannak benne)Tehát abszolútt első helyen áll.

Rövid történet,és csak lényeg van benne velősen.

Hogy szerintem miért,egy h fiatal a karakter (igy logikus amit tesz) nem húzták a végtelenségig a történetet igy sokkal velősebb,ami egyesek szempontjából nem jó.Hát az azért van mert nem túdnak e rövid idő alatt egyesülni a karakterrel.

9 a 10böl csak azért mert kicsit nehézhes az irányitás és nem vesz be egyes parancsokat a karakter,meg néha egyes küldetések kicsit túl nehézre sikeredtek,de lényegében ez elsőpró játék lett.Szerintem ha csinálnának még egy részt altairnak akkor biztos merem állitani hasonló tábora lesz mint Ezionak.



2.Ezio.Nem rossz,de szerintem től hosszan nyuzták le a játékot.Nos hogy érzékeltessem,ha ebböl mondojuk csak a Revolution adták volna ki játékra akkor hasonló eredményt értek volna el mint Altair szerepénél.

Nem tudn egyesülni a játékos a karakterrel.

Tehát nekem ez már nem a legjobb.A Brotherhood az megfogott az elképesztő Rómával,de a többi az nem olyan nagy dolog.Így ez csak második helyes. 7 pont a 10böl, azért mert az elsőhöz képest drámai változás ment végbe minden szempontból,de ami megbélyegezte az az h egy 40-45 éves assassin úgy ugrál a háztetőkön mint egy 20 éves,ez nem volt okos ötlet,szép lett a karakter meg minden,de azért belerakhatták volna h egy idő után elfárad vagy valami realitást kicsit,meg a másik legnagyobb dolog h 3 részt csinálni az kicsit sok és majdnem mindeggyik 30-40 órás játékidő,aki meg amatőr és most kezte annak meg nem is beszélve mire belejön lesz az 60óra is.Majd el felejtettem az h meg kell védeni egyes helyeket az is nevetséges ( nem tudom tudjátok mire gondolok) Háztatőkön állunk és parancsokat osztuk hol legyen fal hol legyenek assassinok és védeni kell egy helyet,itt ez kicsit átment stratégia játékba.Ez sem volt túl jó dolog.



3.Conor Szerintem nem olyan rosz karakter de nem is a legjobb.Telyes véleményt nem tudok mondani mert még nem játszottam végig,de tudom mi van benne és amit eddig végigvittem az nem valami meggyőző.Sokat újitani nem tudtak van pár érdekes dolog benne de nem valami nagy szám.Az meg h állatokra kell vadászni az meg már nevetséges!!! Mi ez Deer Hunter??????? ugyan már ezt azért nem kellett volna. Ezért kap töllem csak 5 pontot a 10böl.


Kicsit hosszúra sikerült de igyekeztem a lényeget írni.

2013. jan. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!