Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik Xbox360-at vegyem?

Melyik Xbox360-at vegyem?

Figyelt kérdés
Most nagyon nagy izgalomban vagyok mert holnap megyünk vásárolni xD,és karácsonyra szeretnék egy Xbox360 at(14 éves vagyok)és már nagyon de nagyon szeretném,A tesco-ban 4GB os van ha jól néztem az újságban 53000-ért(meglehet venni részletre is),viszont a neten van 250GB-os ugyanennyiért,de ezt nem lehet részletre venni,most meg nincs nagyon úgy pénzem rá hogy egyben vegyem meg.Szóval csak ezt szeretném hogy sokat vesztenék vele ha egy 4GB osat vennék a 250-es heyett? Mert a 250 eset azt csak januárban kapnám meg.KÉRLEKSZÉPEN BENNETEKET EGY NAGYON KONKRÉT,MEGGYŐZŐ VÁLASZT ÍRJATOK xD

2012. dec. 13. 19:34
 1/5 anonim ***** válasza:

ha csak a mentésekre akarod használni a hdd-t akkor igen eléga 4giga hdd. ha viszont rgh-ztatni fogod majd, akkor szerintem 250gigás jobban megéri.

neked kell eldönteni mi a fontosabb: jobb vagy hamarabb.

2012. dec. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szerintem jobb a 250gb-os mert egy 4gb-oson még egy patch is alig fér el, és én inkább szeretem feltelepíteni a játékokat hogy ne forgassa a lemezt játék közben, mert ekkor a lemez is mindig kicsit sérül meg így hangosabb a gép is

de a te döntésed, mindenesetre én a 250gb-osat ajánlom ( egyébként meg a 250-es is csak 6000ft-al több a másiknál, ennyi pénzt sztem megér)

2012. dec. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nekem 4 gbos van. Lemezzel játszok(nem telepítem) de arra tökéletesen elég. Ha meg demót akarok letölteni berakok 1 pendriveot. Vegyétek meg a 4gbosat. Ha kevés akkor utólag is lehet venni bele 250-320 gigás hddt.
2012. dec. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Én is pont egy hete vettem Xbox 360at! Azért vettem 250 GB-osat mert ha veszel hozzá játékot akkor azt csak feltelepíted és nem a dvdről megy a játék (ezzel az olvasófejet kiméled, hidd el hosszú távon megéri)! Én olyat vettem amihez a Forza Horizon is hozzá van!

Ha megvetted az xboxot akkor majd multizhatnánk! Úgyis barátok kellenek nekem xbox livera!:)

2012. dec. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Csak a 250 gb-osat! A 4 gb semmire sem elég, főleg ha live-ra is csatlakozol. Egy játék már nem fér fel például rá. Vagy 2 db demoval már fullon van a vinyó, és akkor még nem töltöttél le szinte semmit. Én azt mondom várj januárig, eddig minden ismerősöm szidta magát, aki 4 gb-osat vett.

Bár nem hiszem, hogy bárhogy meg lehetne győzni, szerintem te már döntöttél :)

2012. dec. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!