Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » PC-re vagy Xbox360-ra vegyem...

PC-re vagy Xbox360-ra vegyem meg az Arkham City-t?

Figyelt kérdés
Hivatalos gépigényt még nem találtam róla, de most vettem egy új videokártyát a gépbe, és az Arkham Asylumot viszi maxon mint a kés a vajat. ATI Radeon HD 5670 1GB DDR5-ös RAM-al(utána jutott a tudomásomra, hogy a PhysX Nvidián jobb lenne, de most már mind1). RAM a gépben papíron 4 GB, de csak 3,5-nek érzékeli. A CPU-m Dual 2,7 GHz. Szerintetek menne rajta, vagy inkább vegyem meg konzolra? Tudom, hogy sokkal többet ti sem tudtok róla, de azért a véleményekre kíváncsi lennék :D Aki PC-re akarja beszerezni, annak milyen gépe van?
2011. okt. 12. 11:03
 1/6 anonim ***** válasza:

kedves kérdező!


bár én a pc felhasználóság híve vagyok, inkább azt tanácsolom, hogy inkább Xbox-ra vedd meg mivel arra több kiegéeszítés van mint a pc-s változaton.


És így nem kell vesződni a gépigényel.

Amúgy remek játék én 3szor is végig vittem egymás után.

2011. okt. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Sajnos a DLCk-hez nem férhetek hozzá, mert nem tudnám hova leszedni, az Xbox-hoz csak egy memóriakártyám van. Talán ilyen tekintetben a PC-n szerencsésebb lennék, nameg magyarosítás is csak PC-re jön sajnos.

Amugy túlzás nélkül eddig 25-ször vittem végig az Asylumot, az elsőt easy-n, a másodikat Normal-on, onnan pedig végig Hardon. Eddig sajnos csak Xboxon tudtam játszani, de most már megy PC-n is. Sajnos az utóbbi időben, csak ez az egy játék volt az ami érdekelt, és még mindig nem untam meg.

köszönöm a válaszod.

2011. okt. 12. 15:18
 3/6 anonim ***** válasza:
Vegyél egy 8 vagy 16 gb-os pendrive-ot, formázd meg az xbox-al, és máris van helyed :)
2011. okt. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ilyet is lehet? :) nem is tudtam, mindenképen beszerzek akkor egyet :)
2011. okt. 13. 11:17
 5/6 anonim ***** válasza:
XBOX
2011. dec. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát már megvettem azóta, és végül a PC mellett döntöttem, és nem bántam meg, mert elfut maxon :) egyedül a PhysX-et vagyok kénytelen nélkülözni, de annyi baj legyen :) viszont olyan, mint ha xboxon játszanék, mert az xbox kontrollert használom, billentyűzeten az első rész még játszható volt, de itt már sokkal előnyösebb a kontroller...
2011. dec. 13. 23:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!