Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Assassin's Creed 3-ról kérdeznék?

Assassin's Creed 3-ról kérdeznék?

Figyelt kérdés

Kijátszottam már a játékot egyébként nagyon jó.


Csak van pár dolog amivel nem vagyok tisztába. Ezért a következő kérdéseket tenném fel !


A játék story végén fel lehet valahogy hajtani a fejre a csukját?


Miután vége a játéknak,azután nem változnak az évszakok,tehát soha nem lesz hó?


Miután vége a játéknak és a betűzés is elmegy azután még vannak - !- jeles küldetések ? Mert nekem ír valamit a térképen.


Lehet a játékba csónakázni ? Hol és hogy lehet a vadászot húst le adni ?


Nyilat és a puskába töltényt hol tudok venni?



2012. nov. 26. 17:30
1 2 3
 21/21 anonim válasza:

Na figyelj!

A csukját automatikusan felveszi ha a városokba mész he nem akkor bug mert nekem felhajtja!!

De igen ha a csalásoknál beállítod!!

Nincsenek max ha jól emlékszem van egy pár videó amiben nem kell semmit csinálni csak meg nézni!

Nem lehet csónakozni (gondolom amiatt a kép miatt írod amin conor csónakban ül) mert az a kép a játék magjelenése előtt készült de végül a készítők nem rakták bele!

Eladni lehet vagy a boltban vagy a házalóknál (a házalók nagy kocsisok amiket a térkép egy halványabb pénzjellel jelez,mármint azzal a pénzel amit a játékban használnak!

Lőszert ugyan ott vagy bolt vagy házaló!!

2015. jan. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!