Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Assassin's Creed 3-ról kérdeznék?

Assassin's Creed 3-ról kérdeznék?

Figyelt kérdés

Kijátszottam már a játékot egyébként nagyon jó.


Csak van pár dolog amivel nem vagyok tisztába. Ezért a következő kérdéseket tenném fel !


A játék story végén fel lehet valahogy hajtani a fejre a csukját?


Miután vége a játéknak,azután nem változnak az évszakok,tehát soha nem lesz hó?


Miután vége a játéknak és a betűzés is elmegy azután még vannak - !- jeles küldetések ? Mert nekem ír valamit a térképen.


Lehet a játékba csónakázni ? Hol és hogy lehet a vadászot húst le adni ?


Nyilat és a puskába töltényt hol tudok venni?



2012. nov. 26. 17:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

1. Úgy tudom igen bár én nem próbáltam.

2. Nem tudom, szerintem nem.

3. Vannak

4. Lehet csak nem csónakkal, a boltokban.

5. Ismét a boltokban.

2012. nov. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm,azért még várom a mások válaszait,és véleményeit is !
2012. nov. 27. 13:50
 3/21 LEON S KENNEDY ***** válasza:
csukja úgy lehet hogy meg csinálod az összes tanya küldetést és meghal achilles és tied lesz az ő asszasszin öltözéke elég zsír ruha olyan mint az 1 részbe ALTAIRNAK :D :D
2012. nov. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 LEON S KENNEDY ***** válasza:
a havat pedig úgy állítod be hogy be mész a menübe mikor jáccol és rá mész a beállításokra és legalul van hogy anunimus csalás s ott állíthatod be a telet nyarat :D :D :D
2012. nov. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Köszi,ment a zöld jel ! :D


Azt esetleg még meg tudod mondani hogy ezeket a tanyás küldetéseket jelzi a térképen?

2012. nov. 27. 19:30
 6/21 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy nekem angol nyelven van meg a játék,tört verzió,így nem nagyon igazodok el.
2012. nov. 27. 19:31
 7/21 LEON S KENNEDY ***** válasza:
fúú a tanya küldik csak tanyán vannak néha mondjuk elküldenek bostonba ,,new yorkba hogy ott is csinálj küldiket de a jele kicsit furcsán néz ki de szerintem menj a tanyára és az ahova az van írva:farm mission az lessz az és szerintem az :D :D és mindet meg kell és lesz cukjád.
2012. nov. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Minden hasznos választ értékelek.


Nyugodtan írjatok ide bármit,szívesen várom továbbra is a játék élményeiteket,és a véleményeket !

2012. nov. 29. 18:25
 9/21 anonim ***** válasza:
Egy ágyféleség jelzi a tanyaküldiket
2012. dec. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
nekem az lenne a kérdésem hogy ha végigviszem desmond al a égén azután még visszamehetek conorra az animusba???
2012. dec. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!