Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Xbox 360-nál kell fizetni...

Xbox 360-nál kell fizetni azért hogy multiplayer-be tudjak játszani?

Figyelt kérdés
Mert úgy tudom hogy a ps3-nál ingyenes az xboxnál előkell fizetni azért hogy pl egy cod bo2-vel neten tudjak játszani.

2012. nov. 24. 16:57
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
kedves nessi25! csak hogy elmondjam a hang ugyanaz a grafika ugyanaz minden ugyanaz és most már egy árban vannak.Köszönö!remélem megértetetted azzal a parányi eszeddel amit írtam.
2012. nov. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

Keresd fel a szemorvost ha valóban úgy látod hogy egyforma a grafika.Mielőtt elfogultsággal vádolna valaki közel 30 éve vagyok a konzolok világában Az Xbox360 és a PS3 előtt volt PS1,PS2,Dream Cast,Game Cube,Super Nintendo,stb...


http://www.youtube.com/watch?v=Q1u77Hk30UQ


http://www.youtube.com/watch?v=QuOBSSabBU0


Csak ezt a kettőt linkelem mert bőven elég,ezekből kiderül hogy a PS3 a 30FPS-t sem képes stabilan tartani és nem régi játékokról beszélek.

2012. nov. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

Semmilyen érdemi különbség nincs egyik videón sem, sőt semelyik játéknál sincs.

Csak idióta fanboyok belemagyarázása, hogy jobb egyik vagy a másik.

Mindkét konzolnak vannak előnyei, PS3-nál az egyik pont az ingyenes multiplayer.

Az, hogy xboxon 2-vel több fps van, meg a sarokban a háttérben 10%-al élesebbek a textúrák... Vegyen pc-t, akinek ez számít és nem a játékélmény.

2012. nov. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Ha tudnál olvasni nem a játékélményről volt szó ha nem a grafikáról.Ha a grafika nem lenne szerves része a játék élménynek akkor az emberek nem cserélnék a régi TV-ket sem újfajta LED vagy LCD TV-re.Lényegtelen ki mit mond mindenki a minőségre törekszik aki nem annak még PS1 van régi TV-vel.
2012. nov. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
mind két gép jó. Én nem szokaktam látni sok grafikai különbséget. Mind kettőnek vannak előnyei hátrányai. Pl nekem az xboxban a főmenü tetszik viszont nekem volt ps1 em és 2 is és ezért nem birom megszokni az xboxnak a távirányítoját.
2012. nov. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Az Xbox360 és a PS3 előtt 10 évig PS1-PS2 voltak simán megszoktam a box kontrollerét igaz kellett hozzá egy kis idő.Viszont most a Borderlands 2 nyomom és nagyon jól visszaadja a fegyverek közti különbséget a kontroller sajnos azt kell mondjam jobb mint a PS3-é.
2012. nov. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
az egyszer biztos
2012. nov. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 gy.dav. válasza:
de az xbox-hoz jár kinect is hahó!!!!!!
2013. jan. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
véleményem szerint a microsoft az online játékot kihagyhatta volna a fizetős részből :/ és ezt a letöltögetős rész lehetne fizetős én is boxot használok és szerintem egy csomó ember és én is semmi mást nem csinál csak online játszik és a felét se használja ki annak amit lehetne (szerintem)
2013. febr. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 Fazekas Zoli ***** válasza:
igen goldot kell venned 1 havi 1450
2013. márc. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!