Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Xbox 360-nál kell fizetni...

Xbox 360-nál kell fizetni azért hogy multiplayer-be tudjak játszani?

Figyelt kérdés
Mert úgy tudom hogy a ps3-nál ingyenes az xboxnál előkell fizetni azért hogy pl egy cod bo2-vel neten tudjak játszani.

2012. nov. 24. 16:57
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Igen. Cserébe jobb is mondjuk a Microsoft online szolgáltatása, mint a Sony-é.
2012. nov. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Igen, deén nekem 3 honapal ezelőtt választanom kellet a flash és a live között LIVEOT VÁLASZTOTTAM NEM BÁNTAM MEG NAGYON JÓ!!! Sok demó és kiegészítőt is lelehet tölteni és persze a multi is nagyon jó
2012. nov. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
3%
nem kell egyből a sony-t csesztetni.hülye kocka fan-.-
2012. nov. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
Ki csesztette a Sony-t? Egy tényt közöltem, hands down ˘˘.
2012. nov. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:

Vegyél PS3 -at! Minden szempontból jobban jársz!

-Ingyen multi

-BluRay lejátszó

-Sokkal több jó exkluzív játék (Xboxra ami jó az csak a Forza, a HALO meg a Gears of War, ellenben a PS3 Uncharted szériájával, a God of War szériával, az inFamous szériával, a Gran Turismo szériával stb...)

2012. nov. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
Hát van játék ami tényleg jobb ps3-on bár én leginkább csak fifával játszom és nekem a 12 es fifa jobban tetszet xboxon
2012. nov. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:

A kedves 26 %-os válaszoló valószínűleg agyban is csak 26 százalék. Igen szánalmas, hogy te már rögtön elkezdenéd ezt a rég lejárt (és amúgy is céltalan és unalmas) konzol vitát...

De azét nézzünk meg két indokot: "sokkal több exkluzív". Csak tudod a mennyiség nem mindig egyenlő a minőséggel is. Persze jók a PS3 exkluzívok, de konkrétan csak a God of War és az Uncharted olyan meghatározó játék, ami miatt tényleg érdemes PS-t venni. Ez ugyanúgy megvan a redmondiak gépénél is. HALO, Gears of War, Forza, Alan Wake, Fable. Ugyanúgy klassz játékok, és ugyanúgy van köztük kiemelkedő.

Ingyen multi: ez csak az olcsójánosoknak igazi erény. Persze jó dolog, de ha megnézem, hogy volt amikor egy hacker támadás miatt vagy másfél hónapig nem volt elérhető a PSN, ÉS még adatokat is vittek a hackerek... Hát, én szívesen fizetek azért, hogy ilyen ne történjen. Meg azért is, hogy a lag ne csessze el a játékot. Ott vannak a CoD-ok pl. MINDIG van valami gond a PS3 verzióval. Ráadásul a Sony hajlamos vissza vonni az olyan játékok online támogatását, amik már régebbiek és kevesen játszanak rajta. Tegyük fel megjön a kedvem ahhoz, hogy multizzak valamivel és HOPPÁ, nem lehet... Amúgy is az első dolgom lenne PS Plus-ra előfizetni ha lenne PS3-mam, mert az tényleg jó dolog. Egy csomó játékot kapsz "ingyen" (tehát az előfizetés áráért).

2012. nov. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Persze, az xbox-nál is vannak gondok (például már alapvetően az, hogy a Microsoft mekkora surmó banda tud lenni), de mindkettő klassz gép. Nem kíváncsi senki arra, hogy neked éppen melyiket mániád ajnározni.
2012. nov. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
Jól van nem kel ezen vitázni mindenkinek maga döntés hogy mit vesz mit szeret, mi tetszik neki.
2012. nov. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
Pont ugyanezt mondtam.
2012. nov. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!