Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Assasin's Creed 3-ban csak...

Assasin's Creed 3-ban csak nekem nem megy a multiplayer?

Figyelt kérdés

2012. nov. 23. 16:26
 1/9 anonim válasza:
Nekem se megy! de mondta a srác az 576-ban hogy még bajosak a szerverek! de viszont nekem nem lehet beállítani magyar feliratot hozzá ez milyen már?
2012. nov. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem az van, hogy várok a csatlakozásra,majd kapcsolódók 2-3 emberhez, és utána pedig kidob... Még egyszer se sikerült játszanom, de láttam már egyeseknek rangjuk is van, szóval nekik működött valahogyan... hát ezt nem értem...
2012. nov. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Akkor valamilyen szinten megnyugodtam...

feliratot bent a játékban lehet kiválasztani.

Szerintem a rangok azok nem pc-s verziókon vannak,ahogy néztem a youtubeon sincs 1 videó sem onlineról.

De nem tudom mivel nem megy az online.

Remélem minél hamarabb kijavítják.

2012. nov. 23. 22:23
 4/9 anonim ***** válasza:
A rangok a pc-s verzióban vannak. Sikerült egyet játszanom(de nagyon sokat kellett várnom rá, amíg összejött) és felfejlődtem a második szintre:DD De az a vicc, hogy én ilyen 11-15-ösökkel játszottam;nekik meg biztos,hogy hiba nélkül működik,különben nem tudtak volna ilyen gyorsan eljutni addig a szintig...
2012. nov. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nekem nem tud csatlakozni a ubisoft hálózathoz...
2012. nov. 24. 09:04
 6/9 anonim ***** válasza:
Most éppen nekem se... Tegnap még jobb volt a helyzet... Amúgy mi lenne ha felvennénk egymást barátnak uplay-en? Így legalább tudnánk multiplayerezni együtt(persze majd ha tudunk kapcsolódni az ubisoft hálózatához). Ha van kedved privátba küldd el a felhasználónevedet:)
2012. nov. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
elküldtem
2012. nov. 24. 14:40
 8/9 A kérdező kommentje:
Végre működik
2012. nov. 26. 22:12
 9/9 anonim válasza:
nekem nem működik a magyar felirat pedig bent a jàtékban is átállítottam. Valaki segítsen!
2012. dec. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!