Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Metin2 ~ érdemes újrakezdeni?

Metin2 ~ érdemes újrakezdeni?

Figyelt kérdés

sziasztok!

Most kezdeném újra a metint altairon, jelenleg ennyi a vagyonom:

-16m

-vörös gyöngy

-2db áldás teki

-2db kigyófarok+

-ébenfüli +9 (ezt nem adom el)

-FLT+9 25%ák +3mobköves , flt+8 pvp-s (ezeket se adom el)

-21-es ninjasisak+8 (megtartom)

-kristály karos+4 1500 tp, ametiszt nyaki +4 1k tp (max az ametiszt adnám el)

-25%ák-s fms +5 mobos (farmra jó lenne sztem)

-kristály füles+7


Ezek nem túl nagy értékűek, de nekem ez van...


Kékeknél szeretném újrakezdeni a játékot mivel ott több az ember, több a pvp lehetőség (max 75-ig mennék)

Csak nemtudom, hogy hogyan farmoljak, mi legyen a főkarim

A 65-s ninjámmal (nem szeretném folytatni mert gyenge, rossz a skill elosztás, bioszt nem csináltam) tudnám sd1végén húzni a karikat 30-ra az áldás tekik miatt ami pl az fms miatt jól jönne

Vagy a 30-as testimmel (m1aura) farmolni map2-n?

Főkariként ninját szeretnék mivel csak sokkal jobb PvP-zni szerintem 30-75 között, de az a baj, hogy ninja mellé nagyon kellene 1 testi farm (és a testit szeretném főkarinak ninja helyet akár).

Mivel ha a főkarimként használjám a warit akkor könnyebb lenne mondjuk 40-55-s metineket vadászni a megfelelő cuccaimmal meg a jobb skillekel de egyszerre 2karit nehéz fent tartani.

Sajna mivel a 65-s ninjám piros, meg a 4X buffom is nagy hátrányom lenne a fejlődésben


Szerintetek, hogy farmoljak / milyen szinten / mi legyen a fő karim (a ninját szeretném jobban, de leírtam h a wari főkarinak metin ütésre jó lenne)/ maradjak pirosaknálAzért maradnék mert szerver összevonásnál csak több ember lenne...)



2012. nov. 13. 15:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább gondolkodj el valami más játékon , ami úgy is szórakoztató hogy nem kell napi több órát farmolni.

Ajánlanám a wowot/törtön mivel ott ingyenes/ vagy a gw2-t.

Esetleg a LoL-t , bár az nem mmorpg de még mindig szórakoztatóbb mint a metin.



Amúgymeg neked kell eldöntened .


Azmeg hogy gyenge a karid .. omg ne csodálkozz , metinbe csak annak a karija erős aki több 10.000ft-ot költ prémiumra...

2012. nov. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Tamás Urbán válasza:
én Ajánlom neked a Lineage II tört szeron az Aion t a vindictust a Wow ot gw2 Torchlight2 ezeket probáld ki vagy tört metint pl somt2 vagy ilyesmi
2012. nov. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én ajuánlom hogy olynról beszéljetek amiről tudtok is vmit. Am ha szeretnéd kezd újra, nem érnek keveset bőven újra tudod kezdeni :)
2014. jan. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha szereted aj átékot, akkor kezdd. :) Persze a helyzet egyre csak rosszabb, szóval nem érdemes újrakezdeni, de attól függ mennyire jön be neked ez a játék. :)
2014. jan. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!