Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Xbox 360 jtag rgh?

Xbox 360 jtag rgh?

Figyelt kérdés

Eddig vettem a játékokat, de ez a 8-10ezres ár kibírhatatlan, ezért megcsináltatnám ezt a jtag rgh dolgot.

Tavaly karácsonykor vettem az xbox 360 slimet, a dashboard azóta folyamatosan frissült, gondolom a legújabb van fent. Akkor most meg lehetne ezt vele csinálni?

Másik, ugye vannak mentések a gépen, és még egy komplett lego star wars is, ezek megmaradnak, vagy letörlődnek?

320gb-os merevlemez van benne, akkor erre másolhatom a játékokat, és hogy?

Internetre akkor ezek után nem kapcsolódhatok? Lehet hogy a legújabb játékok nem fognak menni rajta?


Nem nagyon tudom hogy belevágjak be, de hát csak 2 játék árába kerül, ezért nagyonis megérné.


2012. nov. 6. 06:40
 1/1 A kérdező kommentje:
És még valami, az eredeti lemezek menni fognak, meg a kiírtak, vagy ehhez külön flasheltetni kell?
2012. nov. 6. 06:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!