Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nem igazán értek hozzá, de...

Nem igazán értek hozzá, de van egy slim x-box-om, ezt szetnéném rgh tatni?

Figyelt kérdés
Féllek ilyenmagánlakásra elvinni, ezért néztem ki ezt xmedia360.hu/page. Php? 39 Ez elég komoly helynek tűnik a vidi alapján, nem tudom járt-e náluk már valaki, milyen tapasztalata van róla?

2012. aug. 23. 22:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Van egy tapasztalatom: nem éri meg sem flashelni, sem rgh-ztatni.. Meg amúgy is gerinctelen dolog ellopni minden játékot.
2012. aug. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én sosem warezoltam nem is fogok.De nem az a gerinctelen aki letölti a játékot hanem aki feltöri és feltölti a netre,ha nem tenné nem lenne mit letölteni nem igaz.Ha számolsz egy kicsit 100-200 millióba kerül egy játékot előállítani.Ez kikerül az üzletbe első időkbe tizenegynéhány ezer Ft-ér első hónapban fogy belőle 1 millió darab hányszorosát hozta vissza számolj!És még a cégnek mindig nem elég el kell telnie vagy 5-6 hónapnak hogy az ára a felére csökkenjen az nem számít hogy az árát már nem is tudom hányszorosan visszahozta.Mennyi lenne elég egy ilyen cégnek szerinted???Az emberek akik letöltik ugyan úgy gondolkodnak mint a cég aki a játékokat gyártja minél több annál jobb nincs határ.Egy 2-3 éves játékot miért nem lehet 1-2 ezerért adni mikor már bőven behozta az árát vagy ha addig nem sikerült behoznia már nem is fogja.Azért nem árt több szemszögből megvizsgálni a dolgokat nem kell mindenkit gerinctelennek nevezni mert az suttyó dolog.
2012. aug. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Én igazából nem ilyen válaszra számítottam, de gondoltam lesz itt mocskolódás, ahogy olvastam hasonló kérdéseket. Én is eredeti párti vagyok eddig becsülettel megvettem mindent. De sajnos a jelen gazdasági helyzetben, már nem igazán lehet ezt megtenni. Ahhoz elég tökéletes kéne legyen a világ, sajnos ez nem ilyen kisembereken mint rajtam dől.
2012. aug. 24. 00:03
 4/14 anonim ***** válasza:
17%

Ha suttyóságot akarsz, akkor azt az emberek hozzáállásában keresd... A warezoló emberek ugyan olyan gennyládák, mint azok, akik feltörik a játékokat. Elvégre ha az emberek nem töltenék le ezeket, akkor felesleges lenne feltörni, nemde?

Tovább: te most ugye nem Forintban számolsz? A legnagyobb játékok 5-600 millió dollárba simán kerülnek. Van olyan játék, ami akár 1 milliárdba is belekerül (Star Wars: The old republic pl.). És még így sem biztos a siker, egy kiadó lazán becsődölhet egy nagy bukás miatt. Rosszul számolsz. Nem csak a fejlesztési költségeket kell visszahozni, hanem valamiből a következő játékot is ki kell fejleszteni, reklámozni kell, stb. Szerinted miből állítják fel a több milliós standokat az E3-mon, Gamescom-on, egyéb nagy rendezvényeken... Meg akkor ott van még nyilván a profit, aminek kell akkorának lennie, hogy megérje ez az egész... Tudod az a baj, hogy ezek az emberek MINDENT a torrentről lopnak, teljesen mindegy, hogy egy óriásvállalat, vagy egy pici fejlesztő csapat munkáját lopják... Ez pedig gerinctelenség, aki pedig erre próbál mentségeket keresni, az surmó...

2012. aug. 24. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Ok, értem én, de szerintem az nem magyarázat keresés, ha egyszerűen valakik tönkreteszik az ember munkahelyét, aztán nem lesz miből lassan ételt vennie.Igazából nem fórumot akartam csinálni arról kinek mi a véleménye, csak valaki olyat szerettem volna megkérdezni aki járt már ott, hogy mi a tapasztalata.
2012. aug. 24. 09:26
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

Ja, kajára nincs pénz, de RGH-ra igen...

Szokásos szar kamu, hazug duma.

2012. aug. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én nem akarok védeni senkit.Csak egy kérdésem lenne hány filmet szoktál letölteni vagy megnézni a neten?
2012. aug. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Figyelj szerintem elég normálisan kértem hogy a kérdésre szeretnék választ kapni, nem pedig morális kérdésekben szeretnék vitát nyitni. Nem értem miért jó az hogy minden hasonló jellegű kérdésre benyög minimum egy valaki egy ilyen választ, azt b***hatom a kérdést, mert mindenki arról kezd el vitatkozni, nem pedig építő jellegű választ adna. Ami pedig azt illeti, hogy más pénztárcájába kezdj turkálni, már tényleg nem rád tartozik.
2012. aug. 24. 13:54
 9/14 anonim ***** válasza:
Én nem akarok itt 5 oldalas framewart megint (mert már egyszer sikerült összehoznom egyet...), de egy picit sem turkált a válaszoló a pénztárcádban, kedves kérdező, még átvitt értelemben sem... Ez a pénz duma NAGYON átlátszó és kifogást kereső, de Isten legyen tanúm, én ezt most rád hagyom, mert észérvekkel nem tudsz visszavágni, csak klisékkel... de ez a "magánügy" téma zsákutca, mert nem lehet rá mit mondani... Hát akkor magánügy...
2012. aug. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Tényleg érdekelne ha valaki tud róluk valamit ossza már meg velem kérem, meg egyáltalán merre találhatóak?
2012. aug. 24. 22:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!