Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Jó lett a Need for Speed Most...

Jó lett a Need for Speed Most wanted 2012?

Figyelt kérdés

Ha te már játszol vele, légyszíves írnál egy pár szót a játékról? Megéri megvenni? Lesz demo Xbox360-ra?

Lehetőleg ne warez, innen-onnan letöltöttet elemezz :)

Köszi előre!


2012. nov. 4. 21:45
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
Ja és irányítására kíváncsi vagyok nem tűnik egyszerűnek, de majd kiderül.
2012. nov. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt az elkényeztetett népet rám is gondoltad szóval: lehet hogy az a gond hogy nem nagyon szeretem za autós játékokat, de attól még ha élvezem a játékot akkor az NEKEM jó játék, ha nem akkor NEKEM nem jó játék. Eddig az autós játékok amikkel elvoltam: Underground, Most Wanted, The Run, Shift 2, Hot Pursuit, és ami a kedvencem volt nagyon sokáig az a Blur volt :D. Meg kiskoromban a Revolt.
2012. nov. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:

Nálam az autós játékok állnak az első helyen!

A '94-ben megjelent The Need for Speed-el kezdtem és jött sorba mind :) (Shift 2-t nagyon eltalálták és mégis lefikázták!) Egyet sem hagytam ki! Colin Mcrae részek, F1(2010/11) stb, stb.. szóval jártas vagyok a műfajban, mint sokan hozzám hasonló virtuális sebességfüggők is, ezért ki merem azt jelenteni, hogy: Nagyon jó ez a játék!


A grafika ámulatba ejtő, hozza a 2012-es elvárásokat!

Az irányítás nagyon jó (szerintem) mindegyik autó más, van amelyik kicsit lomhább, de mindegyikre rá lehet érezni!

Az már megint más dolog ha a Porsche-val 300-nál nem tudom megfogni egy húzósabb kanyarnál..nyilván ahogy nő a sebesség annál nehezebb irányítani, ez rendben van. Crashed, ha elcseszed pukkansz, kész. Úgy kell menni, hogy jó legyen! :) Szerintem ez is renben van. A rendőrök nagyon éberek, csak óvatosan! :) Sztori minek? Kapsz egy letisztult kész játékot, megkeresed a verdákat és egyikből ülsz át a másikba. A versenyekért jön a tuning (optikai nincs) ..és nagyon mennek!! :D

2012. nov. 14. 00:34
 24/33 anonim válasza:
Kivancsi vagyok mennyi idonek kell eltelni ahoz ,h elismerje mindeki ,h a jatek az iranyitas miatt elviselhetetlen.Amugy jol nez ki meg minden de NEM LEHET VEZETNI !!!!!!!!!!
2012. nov. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:
Min játszod?
2012. nov. 14. 14:17
 26/33 A kérdező kommentje:
Én pl. a Nissan Gtr-el nagyon érzem.. :D
2012. nov. 14. 19:33
 27/33 anonim válasza:
Szerintem ne vegyél DIRT3 at én is meg vettem és 2-3 óra után unalmas volt és nem is akartam már többet játszani rajta..! Az NFSMW2012 pedig nem jo az irányítása..ugy kanyarodik a kocsi mintha tele lenne pakolva téglával..én ezt nem is értettem benne...egy ilyen játékhoz ilyen irányítást..
2012. nov. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:

Jó játék lenne ez de mostmár sok-sok óra után sajnos nekem is azt kell mondjam, hogy az irányítás hagy kívánni valót maga után, pl. a Bugatti teljesen kezelhetetlen, ez még csak-csak nem annyira szörnyű

(pl. Az Aventador nagyon jó) de ez az állandó Crash!!

Hihetetlen idegesítő!! El sem lehet nyomni, végig kell néznem h a kocsi bukfencezik és ez teljesen megtöri a játékmenetet! Néha már félek neki nyomni..XDD Ez milyen? :D

2012. nov. 19. 23:01
 29/33 anonim válasza:
Hát igen játék menet közben nagyon idegesítő lehet a crash.!
2012. nov. 21. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:

Na most leírom tényleg a végleges véleményem a játékról, hozzáteszem, hogy megvettem 14.000 Ft-ért Xbox-ra!:


Ez egy olyan idegesítő baromság, hogy hihetetlen!!

Jól írták valahol olvastam, olyan mintha a kocsik meg lennének rakva téglával! Csúszkálás az egész játék.

Minden kanyart csúszva veszel be és ha van az ívedbe autó, durransz, ha nincs akkor örülsz, de a következő kereszteződésben egy kiálló Rekettyés bokorban biztos ledurransz! Vakrepülés az egész játék, egyszerűen irányíthatatlan..kivéve egyenesben.

Miért kezdesz el egy autós játékot? Azért, hogy egyre nagyobb gépekbe ülhess bele ami által élvezetesebb a játék. Hát itt nem! Minél gyorsabb a verda annál irányíthatatlanabb a játék! Kiborító!

A rendőrös üldözés? Ez lenne a játék szelleme, az élvezetes üldözés, a rendőrautók szivatása, lezúzása nem?

Na ez is csak a crash-böl áll. Nincs sikerélményed, mindig ledurransz és kész..Busted! :/

Nem érzem a játékot, pedig nem ma kezdtem!

Hihetetlen!


Köszi mindenkinek a válaszokat!

2012. nov. 22. 16:22
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!