Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Jó lett a Need for Speed Most...

Jó lett a Need for Speed Most wanted 2012?

Figyelt kérdés

Ha te már játszol vele, légyszíves írnál egy pár szót a játékról? Megéri megvenni? Lesz demo Xbox360-ra?

Lehetőleg ne warez, innen-onnan letöltöttet elemezz :)

Köszi előre!


2012. nov. 4. 21:45
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
Rossz játék nem jó :)
2012. nov. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:
Kinek mi tetszik, de nekem nagyon bejön Irányítás nagyon jó, grafika ámulatba ejtő..nagyon jó, jó kis pörgős!! Már ne is irjatok mert fölösleges, köszi mindenkinek!
2012. nov. 8. 22:49
 13/33 anonim válasza:

Szerintem nem rossz. A grafika az gyönyörű!

Egy baj van vele.. Nem tudom beállítani a kormányt hogy ne az legyen hogy 1mm -ert jobbra tekerem és már kanyarodik is.. Nem is lehet konfigurálni a kormányt benne?

2012. nov. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
Én vagyok egyedül az akit nem érdekel a grafika annyira? Ha élvezem a játékot nem nézem a grafikát. Persze jó ha szép a grafika de nálam az a legfontosabb hogy élvezzem a játékot.
2012. nov. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
Nem bántam meg, hogy megvettem!! A grafika nem feltétlenül számít, de ha jó a játék is.. az tuti nyerő! Pl. én még mindig elő szoktam venni a Call of duty 2-őt mert az a legjobb mind közül! :)
2012. nov. 12. 12:35
 16/33 A kérdező kommentje:
Egyet mondjatok meg, hogy a pi..ába lógtok meg a zsaruk elől a Jaguár-al?(egyik verseny) Ezek teremnek vazze!! Motort leállítom, ha egylátalán el tudok húzni egy kicsit tőlük, ez hihetetlen és lehetetlen!!! ://
2012. nov. 12. 13:58
 17/33 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanez az érzésem mindig az AC3-ban ha 3-as a hírhedtségi szintem :D. Alig jutok el egy ilyen emberhez akit lefizetve 2 körözöttséget vesztek (mert képeket sose találok :D)


Ja és a CoD6 a legjobb a CoD-ok közül (multiban) :).

2012. nov. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:
Ja és mi van akkor ha elkapnak a rendőrök? Én eddig semmilyen hátrányát nem láttam..
2012. nov. 12. 18:22
 19/33 anonim ***** válasza:
Én annyit tudok hogy az utcán találsz autókat és azok a tieid lesznek :).
2012. nov. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
Én most tervezem megvenni, ami nagyon tetszik benne azaz autó gyűjtögetés és a szabad kóborlás. A grafikája tökéletes, videón keresztül élvezhetőnek tűnik. Sok elkényeztetett nép lefikázza mert nekik semmi se jó. Mindig találnak valamit ami nem tetszik benne és ne felejtsük el nem lehet megfelelni több millió ember elvárásának egyszerre. Úgy tudom elég nehéz játékra sikeredett ami nem is baj legalább nem lesz egyszerű kivinni. Az autó keresgetést is jobb ötletnek tartom mint a szépen sorba megnyerem fajta cuccot, mert így kezdetben is tudok velük játszadozni és az, hogy minden autóval külön versenyek vannak csak dob rajta mert mindegyikkel menned kell előbb-utóbb, nem az van, hogy kezdésnek rátalálok egy fasza autóra és azzal kitolom majdnem az egészet. Egyébként ezt nem úgy kell elképzelni, hogy ott hagyják csak úgy te meg ellopod:)
2012. nov. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!