Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Jó lett a Need for Speed Most...

Jó lett a Need for Speed Most wanted 2012?

Figyelt kérdés

Ha te már játszol vele, légyszíves írnál egy pár szót a játékról? Megéri megvenni? Lesz demo Xbox360-ra?

Lehetőleg ne warez, innen-onnan letöltöttet elemezz :)

Köszi előre!


2012. nov. 4. 21:45
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:

Szerintem nem .

Nekem nemteccik , 1-2 dolog idegesítő benne , írányitás is szar , a The Run milliószor jobb volt.

2012. nov. 5. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Ahhoz képest mennyien vártuk, elég kevesen válaszolnak..jöhet még! Már ezelőtt 2 hónappal félre tettem az árát, meg szeretném venni eredetibe Xbox360-ra!

Ha irányíthatatlan, meg full burnout nem is tudom :( Nem akarok szívni. Nagyon vártam ezt a játékot, de most kezdek elbizonytalanodni..írjatok!!

2012. nov. 5. 11:15
 3/33 anonim ***** válasza:
Nem. Hiába értékelte az IGN 9-re attól még a Run is tényleg jobb pedig én abban is csalódtam. Nem szeretem az autós játékokat de amivel elvagyok az Shift 2.
2012. nov. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:

A Shift 2-ben most tartok 97%-nál :D kicsit megkésve kezdtem el..hihetetlen jó!! Mos tmár tényleg nem tudom megvegyem e

:(( pedig jónak néz ki és nagyon vártam!! Lehet a Dirt 3-al jobban járnék?(Ez a 2 játék ami érdekelne) Fenébe, hogy nem képesek egy k..va k..szott Demót kinyomni Xbox-ra!! :((

2012. nov. 5. 18:22
 5/33 anonim válasza:

Szerintem ha a régi Most Wanted tetszett,akkor ez is tutira fog. Hogy megéri-e az árát,azt nem tudom!

A Dirt3 számomra hatalmas csalódás volt. Max 1-2 óra után már unalmassá válik.

De ez egyéni vélemény :)

2012. nov. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Nem tudom, erősen gondolkozom a vásárláson. Olvasom a fórumokat, nézegetem a teszteket, addig-addig, hogy végül csak megveszem :) Összességében tetszik a játék még a burnout-os táblatörős repkedés éppen belefér, csak az irányítás legyen jó!! Megpróbálom letesztelni valahól remélem sikerül, köszi a válaszokat!
2012. nov. 5. 22:18
 7/33 anonim válasza:

A jatek jellemzese :xar ,xar ,xar.

Roviden :nagyon xar.

Elso nap feltelepitettem 5 percet szenvedtem es kileptem.

Masodik nap gondlatam en flesteltem el a dolgot el inditom , 2 percet birtam kileptem es mentem okadni.

2012. nov. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim válasza:
UI: Koze nincs a regi jo NFS most wantedhez.
2012. nov. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem, hogy ki az a szellemileg fogyatékos, retardált barom aki az utcán hagy egy Porsche 911-est, méghozzá anélkül, hogy lezárná. A régebbi sokkal jobb volt :)
2012. nov. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Nagyon jó játék! Nekem bejön :)
2012. nov. 8. 18:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!