Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Wii softmod vagy modchip? Mik...

Wii softmod vagy modchip? Mik az előnyök, és hátrányok? Melyik éri meg a legjobban?

Figyelt kérdés
Annyit tudok,hogy a chip-nél lemezzel kell játszani,és onnantól kezdve mindent visz, a softmod-nál meg anyit tudok,hogy úgy mond modernebb megoldás,és lehet usb-ről,vagy külső vinyóról játszani. Viszont ha jól tudom ezt ha megcsináltatja az ember,akkor visz minden játékot,ami előtte volt,de az utána megjelent játékokat már nem. És hallottam a softmod esetében kritikákat is,hogy kárt is okozhat!?

2012. nov. 4. 21:09
 1/3 anonim ***** válasza:

előfordulhat, hogy olyannyira tönkremegy a wii, hogy semmire sem lesz jó. ezt hívják brick-nek, azaz téglának, mert kb annyit fog tudni, ha elrontod.


wiihungary.hu-n mindent megtalálsz, szívesen segítenek :)

2013. jan. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És a brick,hogy keletkezik???
2013. jan. 7. 23:19
 3/3 anonim ***** válasza:

brick úgy lesz, hogy nem megfelelő beállításokkal akarod softmoddolni a wii-t. pl.: új wii-d van (2011-es, rvl-101-es széria, family pack, fekvő, nem álló) és te a régihez készített softmodot akarod felrakni. vagy 4.3E az ios a wii-n te pedig U-t (amerikai) vagy régebbit raksz fel és nem tud vele mit kezdeni, mert más a régió. sok brick javítható, de nem mind. van benne kockázat, de ha utánanézel rendesen, olvasgatsz róla, megérted a softmod működését, akkor nem lehet baj. én még a softmod közben is néztem neten, hogy mi van kiírva. volt leírásom, de tudni akartam, hogy a többi funkció mire jó, mit csinál. és nem nyomkodtam szét, mint a hülyegyerek, inkább megnéztem neten mindent alaposan.

[link]

2013. jan. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!