Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » CS 1.6 porbléma!?

CS 1.6 porbléma!?

Figyelt kérdés

hali.

szóval, eddig normálisan ment minden ám ma felmentem egy román szeróra, játszottam ott egy ideig majd kiléptem. utána akár a Find Server-re akár a New Game-ra kattolok mindig elindul az a szerver. így csak a konzollal tudok fellépni szerókra.

szóval valaki segítsen kérem

normális válaszokat kérek

köszi



2012. okt. 27. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:
steam mappában a csé mappából töröld a config.cfg-t , valszeg olyan szerora mentél fel ahol ilyen idiótaság van hogy átirja a konfigod. elég idegesítő igen .
2012. okt. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
akkor elvesznek ilyen cuccok, nem? xD oO
2012. okt. 27. 18:08
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem is volt már ilyen én semmit nem csináltam és kb 1 után helyre jött.Addig mással játszottam.
2012. okt. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

A valasz egyszeru.

ahova feltelepitetted a jatekot-->cstrike-->resource-->kitorlod:Gamemenu.res-file-t. Azutan jatek es normalisan fog menni minden.Sok szerencset!

2012. okt. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!