Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet a baj? Videokártya...

Mi lehet a baj? Videokártya porbléma? Vírus?

Figyelt kérdés

Egy hete kb elég furcsán viselkedik a gépem... Néha csíkos lesz a képernyő,aztán meg csak úgy elmegy...és néhány mp múlva meg újraindul...

Víruskeresést futtattam rajta, talált is egy párat,de azok ki lettek írtva. Azért sem értem,mert az utóbbi időben facebookon kívül semmi másra nem használtam a gépet...

Valamint egy napja meg már egyáltalán nem jön be a kép, miután kiírta,h Windows bejelentkezés és meg kéne jelennie a felhasználói fiókomnak,mindig akkor megy el a kép. Meg amikor futtatja a dolgokat még mielőtt bejelentkezne,a betűk fura színűek. Monitor hiba kizárva,mivel rákötöttünk egy másikat is és azzal is problem volt.

Egész nap nem volt képernyő és most vmi csoda folytán be tudtam jelentkezni,viszont teljesen el van csúszva a képernyő. Középen van egy csík és a jobb oldal a baloldalon van, a bal oldal a jobb oldalon..

Valaki találkozott hasonló esettel? Addig nem szeretnék pénzt kidobni,amíg nem tudom,h vajon mi lehet...


Windows 7 van rajta.


2011. jan. 16. 23:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Itt nincs hasonló eset, ez keményen video ram hiba.. A kártya csere gyanús.

Vedd ki, nézd meg nem púposak-e a kondenzátorok. Ha igen akkor valami hozzáértővel cseréltesd őket ki, max 500ft beruházás. Ha nem púposak akkor kuka. Megpróbálhatod sütni 210fokon 8 percig műanyag alkatrészek nélkül, egy rövid időre megjavulnak tőle, de visszajön a hiba előbb utóbb. A 100%-os halált egy másik gépbe rakva állapíthatod meg. Ha ott is rossz akkor 100 hogy a kártya

2011. jan. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez videókártya gond lesz. Vírushoz túl véletlenszerűek a dolgok amik történnek. Ha van ismerősöd próbáljatok meg videókártyát cserélni a gépben. Ha a másikkal kifogástalanul megjelenít mindent, akkor 100% hogy a kártyád a ludas.


Az is előfordulhat nemes egyszerűséggel, hogy nem csatlakozik rendesen a foglalatába, nézd meg hogy a kártya nem-e lötyög, illetve ha felülről - tehát rá az alaplapra, vagyis oldalról -, ha rányomsz akkor beljebb megy-e.

2011. jan. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
videókártya ramhiba, kuka vagy javítás valami hozzáértő prohardveres arczzal.
2011. jan. 17. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem memória hiba is okozott már ilyet, úgy hogy mielőtt vga vásárlásba bonyolódsz, győződj meg róla, hogy a ramok rendben vannak. Nálam is teljesen hasonló hibák jelentkeztek, ezért vettem egy új vga-t, mert nekem is mindenki azt mondta, hogy vga hiba, én is így gondoltam, aztán az új videokarival is ugyanúgy folytatta tovább. Csak a memória csere oldotta meg a dolgot. Viszont kidobtam majd 20 ezret új videokártyára. Azóta tudom, hogy az egyértelműnek látszó hibák sokszor nem egyértelműek.
2011. jan. 17. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!