Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ps3, vagy xbox 360 a jobb?

Ps3, vagy xbox 360 a jobb?

Figyelt kérdés

melyiket érné meg megvenni?

nemakaraok 300ezreket költeni gamer pcre,és szerintetek melyik a jobb cucc?D: melyiket lehet csippelni?



2012. okt. 16. 15:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy nem válaszolok, de olvass vissza. Irdatlan sok ugyanilyen kérdés van. Az, hogy melyik a jobb, szubjektív. Mondjuk én azt mondom, hogy "vegyél xbox-ot.". Aztán jön a Kis Misi, és azt mondja, hogy "PS3-mat vegyél". Ismerd meg mindkét konzolt, és az alapján dönts, melyik előnyösebb számodra.
2012. okt. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez az gyökér, tedd fel hatmilliomodjára is ezt a kérdést!
2012. okt. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Lázár Péter ***** válasza:

Kérdezz meg mondjuk egy szakértőt.

Esetleg az is számít hogy barátaidnak melyik van.

Próbáld ki mindkettőt és döntsd el.

2012. okt. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Mind a 2tőnek megvan az előnye és hátránya is + van olyan game ami x-box ra jön csak és van olyan ami csak ps re ...


nekem x-box 30 om van..így vissza gondolva ps 3 mat vettem volna inkább ..,de olyan hatalmas eltérés nincs naggyából ugyan azt tudják kis eltéréssel...böngéssz utánna a neten..

ja itt 1 ,2 kretén meg nem tudom mit ellenségeskedik ..Üssetek már meg 1 hangnemet vazz ne legyetek már ennyire trógerek...csá

2012. okt. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Mikor lesz már vége ennek az idióta konzolháborúsdinak?


Azonos generációban lévő konzolok között nincs különbség,kivéve a grafikát de az meg kit érdekel? (ja bocs,manapság mindenki a grafikára veri a farkát,azoknak a PS3-at tudom ajánlani de jobb minőséget csakis az exkluzív játékokban fognak látni)


Szerintem az embereknek az exkluzív játékok alapján kéne döntenie.Tehát megnézed hogy PS3-ra és Xbox360-ra milyen exkluzív játékok jelentek/jelennek meg ez alapján kiválasztod melyiket akarod megvenni


Olvastam hogy meg akarod chippelni valamelyik konzolt.Nos mindkét konzolra léteznek módszerek arra hogy jóval olcsóbban vagy ingyen játszál rajtuk


PS3-ra Jail Break-nek nevezik ezt a módszert.Ebben az a lényeg hogy a Jail Break-nek köszönhetően letöltheted számítógépen a játékot és onnan átküldheted a PS3 merevlemezére


Xbox360-ra pedig a flashelés van


Hátrányuk hogy bannolnak a multiplayerről.(Viszont állítólag PS3-ról csak akkor bannolnak ha letöltött játékkal felmész online-ra,Xbox360-ra meg már léteznek olyan flashelések amiknek köszönhetően megúszhatod a bant.De az utóbbi dolgokat csak hallottam,nem tudom hogy igazak e)


Tehát még mindig fenáll a kérdés hogy melyik a jobb?Ezt neked kell eldöntened az exkluzív játékok alapján ami szubjektív,ezért is értelmetlenek ezek a konzolháborúsdik


Még annak idején a PS2 vs Xbox-nál jó móka volt,de mára már unalmassá vált

2012. okt. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 silverz123 válasza:

Egyszerű eldönteni...

Amelyiknek az exkluzív játékai jobban tetszenek...Nem lehet eldönteni,hogy melyik a jobb, mert mindegyiknek van előnyei hátrányai ami nagyjából kiegyenlíti a két konzolt...Ez olyan kérdés hogy Hot-Dog vagy Hamburger..kinek mi ízlik..

de hogy jobban tudj dönteni ittvan 1-2 előny és hátrány a konzolokhoz:

Xbox360:

Hátrány: -Fizetős net

-A régi boxnál gyakori volt a túlmelegedés(a slimnél már nem fordul elő állítólag)

-pontatlan kinect

-teljesen kivan használva a gép ereje


Előnyök:

-szép grafika

-Állítólag (még nem próbáltam) zenét is lelehet vele játszani (pendriveról)

-jó kontroller

-olcsóbb egy kicsivel a ps3-nál

-feltörhető(de nem éri meg mert bannolnak akkor ha már fizettél a netért akkor se tudsz felmenni...)

PS3:

Hátrányok:

-kicsit rosz fogású a kontroller

-kicsit csúnyácskább grafika

-kicsivel drágább mint a box

-csak lcd,plazma TV-n add szép képet (a régi nagy hátsó részű tv-n kicsit még rosszabb a kép)

Előnyök:

-Ingyen net

-Blue-ray lejátszó

-DvD lejátszó ként is lehet használni

-később jött ki mint a box ergo: később is megy ki


Ennyi ami így eszembe jutott...de inkább a játékok alapján dönt,hogy neked melyik exkluzív játék tetszik és az melyik konzolra van.

2012. okt. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
x box 360
2012. okt. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

[link]

Szakértő. Szerinte a ps3 jobb.

2012. okt. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Na ha még aktuális akkor elmondanám a véleményemet!:

Xbox: Olcsó és van rá kinect

Ps3: drága és van rá moove.

Persze ez attól függ kinek mi a drága.

Egy 12Gb-os ps3 áráért szinte egy 250Gb xboxot lehet venni.

Ha grafikamágus vagy akkor csak gamer pc-t tudok ajánlani .

Exkluzívok:

Xbox:

HALO: szerintem nem rossz játék de van jobb is (Én személyszerint a harmadik végigjátszásakor éreztem azt hogy unalmas. HALO 4)

Forza: nagyon ralisztikus autóversenyzős játék. ( A forza horizonz még manapság is gyakran játszom)

Gears Of WAR: nem rossz FPS játék de van jobb is (csak az első részével játszottam de nem kötött le bár ez lehet azért van mert nem szeretem annyira az FPS-eket. ) (na jó van olyan amiet szeretek)

PS3: Uncharted: szerintem ez a legjobb cím ps-re! LEgalább hatszor végigvittem az összeset.Felejthetetlen hosszú szórakozást nyújtanak (ps3mam, ps vitám és xbox 360-nom is van)

Killzone: nekem nem jött be csak az első részével játszottam.

Grand turismo: szerintem (bár ez szubjektív) rosszabb mint a forza de nem rossz.

LBP: nagyon szerethető nagyon jó nagyon élő nem unalmas játék csak az a baj hogy a második végigjátszásután már elég uncsi lesz ha nem multizol.

Resistance: nekem ez nagyon nem jött be ehelyett inkább crysis 3-azok.

Összességben ha olcsón akarsz kijönni akkor válaszd az xboxot de az exkluzívok alapján dönts. HA van PS vitád akkor PS3 a nyerő.

2013. márc. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Igazuk van az első kommentelőknek van 900x ilyen kérdés minek újat feltenni? Olvasd végig őket bakker...

és 300ezret game pc? wtfről beszélsz 150é má cool pct összeraksz azt cs


ps3 xbox is flashelhető (nem chippelnek ma már semmit)

Én én a ps3 at ajánlom

2013. márc. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!