Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » WoW vs. Tera Online vs. Guild...

WoW vs. Tera Online vs. Guild Wars2 melyik a jobb szerintetek?

Figyelt kérdés

SZerintem :

WoW : Grafikailag gyenge , viszont a pvpje játékélménye jó,a pve-je meg nagyonjó! Havidíjas 8k/2hó

TERA: Grafikailag brutálisan szép és kidolgozott, viszont buggos pár helyen. PvPje nagyonjó , PvE-je szinte nincs , legalábbis elég gyenge. Havidíjas 6,5k/2hó

Guild Wars 2 : Grafikailag egész tűrhető , PvPje fura , nemrossz de fura . PvEje is fura de nem rossz. Egyszer megveszed nincs havidíj , viszont erről a játékról tudok a legkevesebbet !


Én helyemben , melyiket választanátok ?

/ Úgy hogy a gépigényetek most nem számít ! Viszont nincs sok pénzetek havonta !? /



2012. szept. 10. 16:17
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

sikerült meg szerezni a gw2-t .

Hát egyszóban : EPIKUS!


Mongyuk eddig 1órát jáccotam , küldik felénél fogalmam sincs mit kellett csinálni de baromi jól szórakoztam :D


Ahogy látom eléggé összetett játék

2012. szept. 21. 00:24
 22/22 anonim válasza:

Kedves kérdező !

Tudom szeretsz gyorsan gépelni, de azért tessék már a helyesírásra komolyabb figyelmet szentelni, mivel az is egy képet fest magadról.


Véleményem szerint a Tera-t azt nem ajánlom abszolút, az egy tipikus noncombat és űber grafikából meggazdagodni akaró játék. Egy MMO-t sosem szabad grafika alapján ítélni, mivel egy multiplayer játék képes még a GPU-t is megzabálni ha sokan nyomják.


A WoW: Semmiképpen sem ajánlom, aki eddig még játszott vele. A Burning Crusade a fénykora a játéknak, illetve az egész Blizzardnak. Senki sem fog elmenni veled BC contentet kiüríteni, mivel egy DK is simán letolja egyedül. A havidíj is negatív dolog ezen a téren egy casual játékosnak.


A Guild Wars 2 teljesen más. Emellett nincs havidíja. Nem írok le róla teljesen új beszámolót sok helyen találni.


Nekem a Guild Wars 2 nagyon bejön és az a főjátékom. Viszont akinek nem jelent gondot a havi 3-4 ezer forint, annak ajánlott a WoW-al való játszás, ha szereti a cukiságos keleti stílust.

Engem a WoW-ban a leges legjobban a világa fogott meg a WOTLK-val bezárólag. A zónái (főleg a level 30 alatti és Outland) teljesen egyediek és változatosak és jóval szabadabbak, mint a GW2-ben. Ne essetek nekem, a GW2 zónái is bőven tartalmasak és szépek, de nem annyira változatos, mint a WoW világa. Na meg persze a zónák zenéit is öröm hallani. Legtöbb más MMO-ban csak akkor jön be valami muzsika ha harcolsz, utána meg ugyanaz a monoton zene szól, minden helyen.

Ez igaz egy kicsi dolog a teljes tartalomhoz képest, de ettől nem vált sose monotonná a fejlődés még a 10. altnál sem, a változatos zónák és annak zenéi miatt.


De most már csak a GW2-t tudom ajánlani.

2012. okt. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!