Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » WoW vs. Tera Online vs. Guild...

WoW vs. Tera Online vs. Guild Wars2 melyik a jobb szerintetek?

Figyelt kérdés

SZerintem :

WoW : Grafikailag gyenge , viszont a pvpje játékélménye jó,a pve-je meg nagyonjó! Havidíjas 8k/2hó

TERA: Grafikailag brutálisan szép és kidolgozott, viszont buggos pár helyen. PvPje nagyonjó , PvE-je szinte nincs , legalábbis elég gyenge. Havidíjas 6,5k/2hó

Guild Wars 2 : Grafikailag egész tűrhető , PvPje fura , nemrossz de fura . PvEje is fura de nem rossz. Egyszer megveszed nincs havidíj , viszont erről a játékról tudok a legkevesebbet !


Én helyemben , melyiket választanátok ?

/ Úgy hogy a gépigényetek most nem számít ! Viszont nincs sok pénzetek havonta !? /



2012. szept. 10. 16:17
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Én a Guild Wars 2 tőt, de főleg azért mert nem kell grinding-elni a gamben, hogy haladjak is előre. A WOW és a TERA bizony időigényesebb.
2012. szept. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

grindingelni ?:D

Kifejezést nemhallotam még (o.O) Nézz hülyének miatta de ezt hogyérted ?

Egyébként a GW2n gondolkozom csak egyelőre gameplayről fura :D viszont angyon hajlokrá :D

nameg hó végéig ugyse lesz GW2 sajnos :S

2012. szept. 10. 17:03
 3/22 anonim ***** válasza:

Tera Online-t,GW2 nem annyire jön be WoW meg már meg van.

Amúgy sztem igazán felújíthatnák az új WoW grafikáját már

2012. szept. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Csiß ***** válasza:
Szerintem grindelésre gondolt..= farmolni.
2012. szept. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Néztem egy kis GW2 videót , grafikailag nem nagy szám viszont brutálisan nagy ötletek vannak a játékban , hihetelenül jónak tűnik .

Itt megmondom , úgyis hogy nincs havidíj féléven belül "agyonveri" a wowot!

2012. szept. 11. 01:01
 6/22 Csiß ***** válasza:
Főleg,hogy a wownak most jön a kiegje :) Max 1-1,5 év múlva veri agyon amikor megint uborkaszezon lesz a wowban.
2012. szept. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

A wow kieg elől menekülnek a playerek .. /pl én meg a haveri társaságom nagy része is/

Már a cataclysm sem volt egy egetrengető valami , meg neharagudjámár , mire fizecc ?

Mól novemberben jött a 4.3 azóta 10hónap telt el és csak ekkor jön az új countent .. ráadásul azt a countentet /deszvinget/casual guildal full simán ki ütöttik 3hónap Heroicon !

Ráadásul a pandarian elég hülyeség lesz .. a wow már soha nem lessz olyan jó mint a BC-ben!/pl:mi hülyeség már hogy pokemoncsatákat lehet vivni a compaionokkal ?-.- /

2012. szept. 11. 12:48
 8/22 Csiß ***** válasza:
89%
Ezt a kommentet elolvasva..veled nem veszít nagyot a wowos társadalom :) Nem a wow tehet arról,hogy nem tudod magad feltalálni a játékban.Kiegben meg elég sok érdekesnek ígérkező dolog lesz.
2012. szept. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

igen , rajtam kívül 10 millióan nem találták fel a játékban magát ..


Azt mondmeg mivel találjam fel magam ?

Mivel ? FUll Gear PvP Full gear PvE , már az altjaim is 11k gs közelében voltak . Mivel nem frisittenek elég gáz hogy egyátalán fullgearben lehet lenni!

semmi mást nemkellett csinálni csak bejoinolsz és álsz városba hátha behív , ráadásul a diablo 3után a Bloodscalpn senki nem volt SENKI!

BH10sem jött össze 1x sem ..

PvPzni volt egyedül érdemes , de aztis kicsit unalmas lett ha full cataclysm gladiatorba vagy ..

Mondasz amit akarsz , minden kieggel rosszabb lessz a wow ..

Nem véletlen az a -500k előfizető újév és május között ..

2012. szept. 11. 13:49
 10/22 Csiß ***** válasza:

"rajtam kívül 10 millióan nem találták fel a játékban magát ."


Úgy látod a számok alakulását,hogy már 10 millióan leléptek?

Bloodscalp?Akkor már értem honnan az "értelmes" stílusod.

Igen..unalmas a kieg annak aki csak a gearért játszik.Nekem is full cata a mainem és mégis pvp-zek vele minden nap.Ha épp felb*sz a pvp akkor 5 fős insta.Ha az sem köt le épp akkor egy kis LFR (bár az inkább gy.p. harc).Ha minden kötél szakad akkor egy kis altozás.Vagy beszállok egy DS pugba for fun.De éppen farmolhatok alapanyagot proff-hoz.Én is kivégeztem diablo megjelenéskor a guildes raideket,mégis találok minden nap valamit amivel elvagyok.(ingame)

2012. szept. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!