Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » WoW vs. Tera Online vs. Guild...

WoW vs. Tera Online vs. Guild Wars2 melyik a jobb szerintetek?

Figyelt kérdés

SZerintem :

WoW : Grafikailag gyenge , viszont a pvpje játékélménye jó,a pve-je meg nagyonjó! Havidíjas 8k/2hó

TERA: Grafikailag brutálisan szép és kidolgozott, viszont buggos pár helyen. PvPje nagyonjó , PvE-je szinte nincs , legalábbis elég gyenge. Havidíjas 6,5k/2hó

Guild Wars 2 : Grafikailag egész tűrhető , PvPje fura , nemrossz de fura . PvEje is fura de nem rossz. Egyszer megveszed nincs havidíj , viszont erről a játékról tudok a legkevesebbet !


Én helyemben , melyiket választanátok ?

/ Úgy hogy a gépigényetek most nem számít ! Viszont nincs sok pénzetek havonta !? /



2012. szept. 10. 16:17
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Hát érdekes fel fogásodvan testvér xD
2012. szept. 11. 14:37
 12/22 Csiß ***** válasza:
Miért is? :) Azért mert én tudok mit kezdeni a játékkal te meg nem? Tezsvír..
2012. szept. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Abból amit leírtál te se tudsz semmit kezdeni ..

Csak szenvedsz ott

2012. szept. 11. 16:17
 14/22 anonim ***** válasza:
A tera a legjobb egyedi harcrendzserrel.
2012. szept. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 Csiß ***** válasza:
Kipróbáltam a tera-t(trial acc).Valóban nem tűnik rossznak csak sajnos trial accal semmit nem láttam az end game-ből :) Bár állítólag elég lapos.
2012. szept. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:
Én youtube on néztem róluk vidit,de nekem a tera tetszett jobban
2012. szept. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

WoW:


-Nem 8k/2 ho (van 6honapos feltoltes bankkartyaval ugy kb. 3300 ft/ho)

-Folyamatosan kiegeszitokkel bovul (nem fogsz unatkozni)

-Nagyon jo community

-PvP + PvE a legjobb az MMORPG-k kozott

-gyors support ha problema van

-ezek utan a tobbit ki se akartam probalni mert a WoW boben eleg kb 6 eve jatszom vele (mertekkel, mert fuggoseget okozhat) es nem is vettem azota jatekot ez az egy van es boven kitolti a szabadidom. Nem vagyok gazdag de ez a 3200-3400 ft/honap (euro arfolyam fuggo) elfogathato meg ha nincs is millios kereseted :) .

2012. szept. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Hát az hogy folyamatosan bővül a játék tulzás ..

Multév novemberében jött 1 halál unalmas countent amit még 1 casual guild is 3hónap alatt fullra kiütött .. ráadásul , a raidelésbe belefáradtam , 1 idő után rohadt unalmas..

2012. szept. 13. 22:20
 19/22 Csiß ***** válasza:

"ráadásul , a raidelésbe belefáradtam , 1 idő után rohadt unalmas.."


Ez egyéni szoc.problem :)

Tény,hogy a kiegek végén uborkaszezon van.Ez így volt wotlk végén is (mondjuk én sem értem,hogy blizzardnak ez miért jó.Igen sokan leteszik ilyenkor a játékot de köv kiegre sokan visszatérnek).Ilyenkor lehet altozni,pvp-zni,stb stb..

2012. szept. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

1 kiegben van 1 jó countent most ezért nemfogok szenvedni ds hót szégyen lett .

Hova altozzak ha 8 karit felhuztam 8ból 5 11k körüli gsben van , a maradék 3 meg full cataclysm gladiator .

Ráadásul úgy hogy max 2órákat jáccok velük naponta ..

2012. szept. 14. 12:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!