Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Figyelem Mortal Kombat rajongó...

Geta96 kérdése:

Figyelem Mortal Kombat rajongók! Arra vagyok kiváncsi, hogy kinek ki a kedvenc karaktere a fennt említett játékban?

Figyelt kérdés
Valamint még érdekelne, hogy miért, mik az előnyei és hátrányai véleményetek szerint kedvenc bunyósotoknak! A Mortal Kombat bármelyik verziójából mondhatjátok a harcosokat, nem muszály olyat aki van a 9-ben.

2012. szept. 8. 22:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mortal Kombat 4: Sub-Zero, Scorpion, Liu Kang, Raiden
2012. szept. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 I <3 Bears ***** válasza:
Nem vagyok rajongó,de én legtöbbet Johnny Cage-el,Cyrax-el,Sektor-ral,Smoke-al,Rain-el és Kabal-al játszottam.Tetszett a karakter kinézete/támadásai.
2012. szept. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nálam Sub Zero a favorit :).
2012. szept. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Mortal Kombat 4:

Reptile és Quan Chi

Gyerekként ők tetszettek leginkább. A karakterek erősségeire és gyengéire már nem nagyon emlékszem, már régen nincs meg a játék.


Mortal Kombat 9

Scorpion

Nekem nagyon gyorsan tanulható karakter volt, gyorsan megtanultam hogy lehet vele egymásba fűzni a kombókat. A története is neki tetszik a legjobban. Egy bosszúszomjas élőholt nindzsa. Ennél f@szább dolog a történelemben nem volt még :D


Noob Saibot

Több szempontból is hasonlít Scorpionhoz, szintén egy élőholt nindzsa de valahogy mégsem tűnik olyan keménynek, mint az előbbi.

2012. szept. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nekem is Scorpion a kedvencem én az 1gyel a 2 vel a 3 mal és a4 gyel játszottam sajna a többi nincs pc re
2012. szept. 9. 00:31
 6/12 Lázár Péter ***** válasza:
Nekem scorpion.A mortal kombat 9-be legtöbbet scorpionnal sub zeroval és rainel megyek.
2012. szept. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Mortal Kombat 9:

Scorpion


emiatt a játék miatt vettem xbox360 at

2012. szept. 10. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Lázár Péter ***** válasza:
Nekem első játékom ps3-ra.
2012. szept. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Hát habár egyedül vagyok GONDOLOM itt lány kommentező,de nekem Skarlet,és Kitana a kedvencem.Skarlet nagyon erős csak nehezebb rájönnni a kombóira,mint kitanával akivel első perc óta játszok ,neki tudom az összes kombóját fejből.De ha a fiúk közül kéne választani,akkor quan chi,SUB-Zero,és Smoke.:)
2013. jún. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
ÉS mortal kombat 9-el játszok,az előző kommmentező vagyok
2013. jún. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!