Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 3 házikedvenc vadlovakon...

Sims 3 házikedvenc vadlovakon lovaglás?

Figyelt kérdés
Lehet a befogott vadlovakon lovagolni? És ha igen hogyan? Nekem nem sikerült :/

2012. aug. 22. 14:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Barátkozz össze velük és ott elvileg lesz egy olyan opció h. örökbefogadás, mikor a lóra kattintasz.
2012. aug. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez meg van de van egy vadlovam csikó korától nevelem és nem jelenik meg az opció h szálljon nyeregbe
2012. aug. 23. 11:56
 3/7 anonim válasza:
Schift+controll+c beírod, hogy testingcheatsenabled true, aztán schifttel rányomsz a paccra, és ott van, hogy szerkeztés, vagy ilyesmi. Na ott meg tudod csinálni, hogy átváltoztatod azokat, hogy: pl, betöretlen, szélsebes, meg ilyenek. Na hogyha átírod a betöretlent engedelmesre, vagy szélsebesre, akármire, máris tudsz lovagolni. :)
2012. aug. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De a betöretlen jellemzője ha jól tudom az h a legjobb barát sim tud rajta lovagolni és a legjobb barátja.
2012. aug. 29. 19:46
 5/7 anonim válasza:
Azt is meglehet oldani :) Ha már beírtad a kódot, akkor fel lehet húzni a kapcsolatoknál :) Dehát nem muszáj kóddal játszani, valakinek a sima izgalmas :)
2012. aug. 30. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Oké tudom xD de jó h betöretlen, de van egy sim aki LB-ja és az se tud rajta lovagolni mert nem jelenik meg ez az opció. Ez bug? Vagy vmi más?
2012. aug. 30. 08:05
 7/7 anonim válasza:
Én már nem tudom xĐ
2012. aug. 30. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!