Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Letöltöttem a Sims 3 Vár a...

Letöltöttem a Sims 3 Vár a színpadot, de nem működik mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Megvan az eredeti The Sims 3 alap, és a Pets.


A közte megjelent játékokat pedig letöltöttem, és működik.


De a vár a színpad pedig a Pets után jelent meg, így lehet emiatt nem indítja el, meg lett crackelve, de nem működik mert nem bizonyosodik meg róla, hogy eredeti-e a játékom, ami igaz is, de akkor most a crack nem jó hozzá, vagy mit tehetnék még?



2012. aug. 11. 22:47
 1/8 A kérdező kommentje:

tervezem, hogy megveszem de előtte szeretném kipróbálni, hogy megéri-e.


:))

2012. aug. 11. 22:49
 2/8 anonim ***** válasza:
...sims 3/game/bin mappába kell tenni a cracket (mindkét fájlt), és nem a kiegészítő mappájába! ha jó helyre tetted és nem jó akkor talán rossz a verziószáma, keress másik cracket.
2012. aug. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

igen oda tettem, "game/bin/ és felül is írta, akkor keresek másik cracket :D


köszi

2012. aug. 11. 23:25
 4/8 anonim ***** válasza:
Megjelenési sorrendben tetted fel a kiegészítőket ? Ha valahol felcserélődött a kiegek sorrendje,sosem fog működni.Továbbá crackelés után patcheltél?Ha igen,akkor meg kiegészítő-verziószámra keress másik cracket.
2012. aug. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A Sims 3nál már teljesen mindegy milyen sorrendben van felrakva. Csak a verziószámokra kell figyelni, hogy a crack is olyan számú legyen.
2012. aug. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

hát ezekhez a "verzió" számokhoz nem igen értek, mert egy mega packot töltöttem le amiben benne volt egészen a petsig minden kieg, így nyílván az alapot és a petset nem szedtem le, feltettem és működik.


De abban nem volt benne a Vár a színpad, így leszedtem külön, és nem működik. Bele tettem a Sims 3 mappájába a cracket, amit leírt az egyik kedves válaszoló, de utána már az indítópanel se jött be, így most letöröltem az összeset.


Esetleg valami mega pack, amiben benne lenne a vár a színpad?

2012. aug. 13. 11:30
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem majdnem az összes kiegészítőm máshonnan van leszedve,mégis működik a játék.Szerintem az a baj,hogy a Petsed eredeti.Nem tudom,hogy lehet-e olyat csinálni,hogy az alapjátékon kívül más kiegészítő is eredetiben legyen meg.Szerintem azt is töltsd le.Az alapjátékot a saját lemezedről telepítsd.Nézd meg,hogy így sikerül-e.És amúgy meg igenis kellett az én esetemben a kiegek sorrendjére ügyelni,és mivel sokaknak segítek privátban ezen az oldalon,valaki csak ezt az apróságot tévesztette,minden mást jól csinált,és kiderült,hogy ez volt a baj.Pont,hogy a Sims 3 az a játék,aminél kell a sorrendre ügyelni.A Sims 2-nél nem kellett,de ott is előfordult egyeseknél,hogy összeakadt a játék.
2012. aug. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező,sikerült megoldani a problémádat?
2012. aug. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!