Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Sims 3 játékhoz van olyan...

A Sims 3 játékhoz van olyan kód, amely a jártasságokat tudná felvinni maxra?

Figyelt kérdés

Vagy valami könnyítés, amivel hamarabban tudná megtanulni a jártasságokat? mert hiába játszom kód nélkül ( kivéve pénz kód) annyira lassan sajátítja el őket.


Jártasság kód érdekelne, vagy módszer, esetleg olyan keverhető koktél, vagy valami.


A válaszokat előre is köszöbön



#Sims 3 #Sims 3 Házikedvenc #jártasság kód
2012. júl. 30. 10:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Cheat Engine programmal szerintem meg lehet oldani.


Beindítod a játékot majd a Cheat Enginét, és a Cheat Enginében megnyitod a Sims 3-mat. Visszamész a Sims-re felhúzod például a főzést 1-re de bármi lehet és beírod a Cheat Enginébe, hogy keressen rá az 1-es számra. Majd felhúzod a főzést 2-re és a Cheat Engine keressen rá a 2-re. Amit kidob azokat a számokat vagy számot átírod 10-re és akkor máris maxon van. Nem próbáltam, de lehet hogy jó.

2012. júl. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Hű köszi a válazt, de mi ez a Cheat Engine? mint már írtam nem igen használok kódokat, csak a pénzt kódot, de ez a Cheat Engine egy másik program hozzá vagy mi ez? :S


gomen a kérdésért :D

2012. júl. 31. 11:31
 3/17 anonim ***** válasza:

Gomen? Mi ez a japánoskodás?:DD

Egyébként a cheat engine egy program:D keress rá.^^

2012. aug. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
japán nyelvet tanulok mert megyek ki a rokonokhoz japánba, de csak köszönni tudtam eddig, de most nem egy hétre megyek hanem karácsonyig, és újévkor jövök vissza. Így meglepem őket :D
2012. aug. 6. 10:07
 5/17 A kérdező kommentje:
egyébként már meg is találtam ezt a programot, de mikor megpróbáltam benne megnyitni a simset, miközben ment a játék is, egyiket se engedte el valami miatt :S
2012. aug. 6. 10:07
 6/17 anonim ***** válasza:
Van jártasság koktél, de ink. legyél vámpír úgy este gyorsabb :D Vagy legyél könyvmoly és akkor gyorsabban olvas, vagy pedig később van gyorstanuló jutalom
2012. aug. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
azta de jó neked,hogy vannak odakint rokonaid :D szerencsés vagy. >< :)
2012. aug. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

testingcheatsenabled true kóddal a legkönnyebb a jártasságokat felvinni, meg a baráti kapcsolatokat is ezzel lehet meg sok mindent, de még a szomszédságban be kell írni mielőtt betöltené a családodat a game.

A segítségemért meg vigyél magaddal Japánba, vagy küldjél nekem egy cuki japán pasit aki elvesz feleségül, kösz >.<

2012. aug. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

de azzal a kóddal csak a sims 2 ben lehetett felhúzni a jártasságot, a sims 3-ban nem lehet. :S már próbáltam de nekem legalábbis meg sem mozdult a mutató.


Amikor szellemvadász voltam, és fejleszteni kellett a jártasságot, akkor engedte meg a munka fülnél hogy felhúzzam, de csak a csíkot, nem a jártasságot. :D

2012. aug. 11. 18:56
 10/17 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=XQoG2RMFoRg

Én ezt ajánlom, bár ég csak most akadtam rá én is

2012. szept. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!