Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Játék magyarosítások, hogy...

Játék magyarosítások, hogy van ez?

Figyelt kérdés
Mért a Tesco-s 500Ft-os játékokat fordítják le magyarra, amikre mindenki tojik????? Aminek a lefordításával meg lehetne kaszálni azt meg nem? pl: Call of Duty-k Test Drive-ok Assassins Creed-ek és haszonló JÓ játékok. Hol ebben a logika?
2012. aug. 11. 04:04
 1/4 deidara666 válasza:

Szerintem ott, hogy ahhoz, hogy le tudjanak fordítani egy játékot ahhoz előbb föl kell törniük vagy valami... és az úgymond " Gagyi/Gagyibb" játékokat könnyebb míg a Cod, AC STB. játékokat nehezebb..


Mielőtt valaki le hülyézne azelőtt alaposan tanulmányozza a "szerintem" szót... Abból kiderül, hogy ez csak az én meglátásom a dologról...


Ui.: Bocsi de van egy-kettő ember aki belekötne ezért írtam ki... (Remélem érthető, hogy mibe kötne bele... Ezért is bocsi).

2012. aug. 11. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1) Mert az 500ft-os játékok már a kutyát sem érdekli és így magyarul talán jobban vennék, és/vagy kisebb játékok amiknek egyszerűbb a fordítása.


2) Az, hogy szerinted valami jó játék még nem biztos, hogy tényleg az.

Bár az általad felsorolt játékok akad jó is.

Ezek a "jó" játékok komoly költségvetéssel készülnek és mivel a kiadóknak, fejlesztőknek elsősorban a pénz, a haszon számít (ami végső soron érhető, hiszen ezért dolgoztak) nem fogják magukat felesleges költségekbe verni a játék több nyelvre való fordításával.


Ehhez jön még hozzá, hogy Magyarország kis ország, magas kalózkodási aránnyal, ergo semmi értelme pont magyarra fordítani a játék. Mivel nem térülne meg. Magyarul az 1000 helyett megvenné 2000, talán 3000 ember, de lehet még így se érné meg.


EA például kijelentette, hogy 20 milliónál alacsonyabb lakosságú országok számára nem fogják honosítani a nagyobb játékaikat.


3) Angol, német nyelven szinte minden játékot lefordítanak. Ez nemzetközi és egy sokak által használt európai nyelv.

Ha valaki e kettő közül egyiket se beszéli legalább közép fokon, akkor játék helyett inkább nyelvet kéne tanulnia.

2012. aug. 11. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 mako szilard válasza:
van egy játékom de nem tudok heza magyarositást letölteni segitesz?
2012. nov. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 zolika01231 válasza:

ember ha egy játékhoz magyar az jó de nehéz megcsinál pl:A Depp Black Reloaded játékhoz még mostsem találok rá magyaritást


sokidőmig egy nagy terjedelmő játékhoz kész a honositás!!

2012. dec. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!